Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hamarosan a Honvéd kórházban...

Niki150808 kérdése:

Hamarosan a Honvéd kórházban fogok szülni, valószínű császárral dr Kazár Tibor kezei alatt. Van valakinek tapasztalata vele, illetve a kórházi protokollal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pl a baba velem maradhat-e, apaként lehet-e, alkalmazzák-e a gyengéd császármetszést, stb?


Köszönöm előre is a válaszokat :)



2017. aug. 20. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kéred, rádrakják a babát és apa is bent lehet veletek, de a császárt csak üvegablakon keresztül nézheti. Gyengéd császármetszés szerintem nincs, de én nem is kértem ilyesmit. Egyébként nekem abszolút jó élmény volt, nem fájt, a császár után se nagyon, hamar hazajöhettünk
2017. aug. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Honvédbe az Apa meztelen mellkasára szokták tenni a Babát császármetszés után és igen üvegablakon nézheti az eseményeket:). Meg szabad kérdezni, hogy miért lesz valószínű császár?
2017. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*Honvédba
2017. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az orvos szerint ha kihúzzuk a 40. hétig, közelíteni fogja a négy kilót, és én elég kicsi vagyok. Persze próbálok arra gondolni hogy természetes úton meg tudom szülni, csak próbálok felkészülni mindenre :)

Műtét után elviszik hosszabb időre a babát, vagy velem maradhat? Igazából attól tartok hogy elviszik órákra, és ezt nem igazán szeretném :)

2017. aug. 20. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Reméljük egy kicsit elmérték és nem lesz olyan nagy;). Én is kicsi vagyok, 3500 grammal született a Kisbabánk, gátmetszés és repedés nélkül, de 500 gramm, az 500 gramm:(. Amúgy nekem az orvosom azt mondta, hogy 4 kg-re saccolják, akkor nem engedi, hogy megszüljem! Jó, hogy mindenre fel akarsz készülni. Drukkolok, hogy sikerüljön természetes úton megszülnöd:).
2017. aug. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikorra vagy kiírva?
2017. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Császár után mindenképp elviszik hosszabb idõre, hiszen az érzéstelenítõ miatt nem mozoghatsz. Pontosabban a fejedet nem emelheted, nem kelhetsz fel, elvisznek majd egy pihenõbe/õrzõbe, ott nem lesz veled a baba, hiszen nem tudnál foglalkozni vele.
2017. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 6-8 óra után megkapod, de első éjjel még elviszik, hogy tudj pihenni.
2017. aug. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a 40. héten UH alapján 4 kg felett jósolták, ez is közrejátszott a császárhoz, erre másnap 3550 gr-mal született.
2017. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

4 éve szültem a máv-ban, délelőtt volt a műtét, délután 5-kor már hozták a kislányomat.


Nekem nem voltak túl jó élményeim a kórházban töltött napokat illetően, de maga a beavatkozás gyors és gördülékeny volt. A sebem is nagyon szépen gyógyult, már semmi nem látszik belőle. (igaz, engem más műtött)

2017. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!