Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dr. Bakonyi Tibor debreceni...

Dr. Bakonyi Tibor debreceni állatorvos (60 utcai rendelő) jól végzi az ivartalanítást kan kutyáknál? Van valakinek itt tapasztalata?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata Dr. Bakonyi Tibor debreceni állatorvos munkájával kapcsolatban? Főleg az ivartalanítás érdekelne! Kan kutyáról van szó! Van valakinek tapasztalata?


Köszönöm a válaszokat!


2010. ápr. 26. 14:13
 1/9 anonim válasza:
Ismerni nem ismerem, de hát ha ez segít: [link]
2010. ápr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de kifejezetten személyes tapasztalatok érdekelnének és az ivartalanítással kapcsolatban! :) Azért köszönöm! :)
2010. ápr. 26. 14:26
 3/9 anonim válasza:
Az ivartalanítás rutinműtétnek számít. Kanok esetében meg aztán főleg, mivel csak a heréket szedik ki. Nem ismerem az orvost, de minden bizonnyal jól el tudja végezni ezt a beavatkozást. Ha bizonytalan vagy, mérd fel a terepet. Pl. mennyire tiszta, steril. Ez ugyanis fontos tényező bármilyen műtétnél.
2010. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

háthigen

írhatomMAGUNKRÓL hogy kék a szemünk,és szőke a hajunk ha mindkettő barna...

2010. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!


nekünk ő végezte az ivartalanítást, igaz szuka a kutyusom.

Én anno megkérdeztem tőle, h mennyire járatos ebben a műtétfajtában, azt mondta több 100 állatot ivartalanított már. A kutyusom műtéte előtt is sokszor láttam, hogy vittek be hozzá ivartalanításra kutyust és utána is.


Azóta nem járok hozzá, más okból kifolyólag, de nem bántam meg h nála ivartalaníttattam, csak azt h nem hallgattam anno rá és levettem a gallért a kutyumról:)

szóval ha ivartalanításról van szó, bátran ajánlom.

a kutyusom műtéti nyoma nem is látszik, nagyon hamar felgyógyult, varratot sem használt, korszerű nagyon.

Sőt műtét után fel is hívott, h ne aggódjak minden rendben, és majd hív h mikor mehetek érte(persze azt már nem vártam meg:)

remélem segítettem. :)

2010. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
jaj és a Hatvan utcainál tisztább és szebb rendelőt még nem láttam.
2010. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél!!! :) Köszi még egyszer!
2010. ápr. 26. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:
szívesen:)
2010. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van ott egy fiatal lány ,Én csak rá bíznám .a másik doki kiborít.
2011. dec. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!