Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Béres csepp tényleg megkönny...

A Béres csepp tényleg megkönnyíti a szülést? Most hallottam, hogy nagyban megkönnyíti a tágulást. Mit tudtok ti erről? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt még nem hallottam..., de nekem gyanús...

Én a várandósságom alatt elég sokáig szedtem Béres cseppet (immunerősítés miatt a H1N1 mizéria idején).

Nem volt könnyebb szülésem, mint az elsőnél.

2010. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még soha, immunerősítő, ásványianyag van benne, megfázás ellen jó az biztos, de csak C-vitaminnal szedve, de hogy köze van a táguláshoz? talán csak ellazít!
2010. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez hülyeség... a béres csepptől max hízni fogsz, (magamból kiindulva) de nem könnyebben tágulni. én a tágulás miatt homeos bogyót szedtem és málnalevél teát ittam. bejött, 4 óra alatt meglett a lányom.
2010. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!