Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán szülés előtt...

Nyíregyházán szülés előtt mennyi idővel kell jelezni a kórháznak, hogy VIP szobában szeretnék lenni? Ennek pontosan mi a menete?

Figyelt kérdés

Szeretnék szülésznőt is fogadni, most járok a 26. héten, de azt mondta az orvosom, hogy még az ráér. De mégis mikor kell szólni a szülésznőnek?

Ti voltatok szülésfelkészítő tanfolyamon a kórházban? Arra hol kell jelentkezni?



2017. aug. 25. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a vip szoba úgy működik,hogy amikor beesek szülni és szólok akkor ha van üres abba raknak majd. Szerintem ez máshol is így működik ,mert ha valakinek programozott més így pontosan tudja,hogy melyik dátumtól is lesz rá szüksége még akkor is simán előfordulhat,hogy nincs üres és nyilván nem fognak mást kidobni onnan .
2017. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy működik hogy mikor bemész szülni akkor kell szólni, és ha épp van hely bekerülsz. De ez fogadott doki nélkül lehetetlenség, mindig az ő kismamáik kapják a VIP szobákat. Konkrét eset, nekem volt orvosom, egy másik kismamának nem, előttem született meg a picije kb egy-másfél órával, de mivel én is szóltam hogy VIP-t szeretnék, és ő is, én kaptam meg, a dokim elintézte miközben vajúdtam. Szintén Nyíregyháza.
2017. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szülés sorrendjében lehet elfoglalni ezeket a szobákat, ahogy az előzőek is írták. Nincs bejelentkezés. A szülés ideje ugye nem fix dolog, így képzeld el, hogy hogy lehetne beosztani a szobákat? Egyszerre vagy pont véletlenül lennének 5-en ugyanarra, vagy épp üresen pangana az összes.
2017. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!