Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36hét 1naposan ez még csak...

36hét 1naposan ez még csak jósló lehet?

Figyelt kérdés

Kb egy hete vannak rendszertelen keményedéseim. Csütörtökön voltam az orvosomnál, 3100 volt a méhszáj értékem.

A hétvégén már kicsit fájtak és gyakoribbak voltak a keményedések. Ma hajnalban,amikor elmentem mosdóba akkor egy kb körömnyi méretű sűrű fehéres, sárgás (leginkább egy hurutos orrváladékra hasonlító) cucc volt a papíron. Délután óta 15-20 percenként vannak erősebb fájásaim, és a derekam is fáj.

Viszont órák óta semmi sem változik. Néha erősebb,néha gyengébb a fájás.

Ezek még csak jósló fájások lehetnek,igaz? Vagy a front?


2017. szept. 11. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a fájások meleg zuhanytól vagy helyzetváltoztatástól elmúlik, az valószínûleg csak jósló. Próbáld ki. Ha sûrûsödik, erôsödik és nem múlik, akkor irány a kórház.
2017. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kis időre elmúlik,majd újrakezdődik.
2017. szept. 11. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de nekem így indult, tehát csak pár percre múltak el a fájások a zuhany után. Nem egészen 24 órával később már a kezemben volt a lányom.

Én a helyedben felhívnám a dokimat, hogy ő mit mond.

2017. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elment a nyákdugó.

Zuhany hatására a jósló enyhül, az igazi fájás nem múlik.

Lehet még időd vissza, de én bemennék azért egy vizsgálatra, es összekészülnék a szüléshez.

2017. szept. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Kb 11-ig szenvedtem,mikor úgy döntöttem, hogy menjünk be,ajkor elmúlt 😕😊

Most kicsit fájdogál a derekam,meg húz a hasam,de nem vészes.

Elkezdek összepakolni.

Holnap kell mennem az orvosomhoz.


Köszönöm szépen a válaszokat

2017. szept. 12. 07:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg még várj! Nekem azt mondta a szülésznőm ,hogy rendszeres 5 perces fájásal induljak.. Ha nincs más panaszod pl erős vérzés v zöld magzatvíz folyás stb. Akkor nem kell bemenni. Mert bent fognak tartani feleslegesen. Apát haza küldik szülésznő ott hagy.. ha esetleg tényleg szülésről van szó akkor enni inni már nem kapsz. Aztán szenvedj egyedül.

Maximum ,ha van szülésznőd vagy orvosod akkor hívd fel valamelyiket. De ha holnap úgyis mész akkor lehet azt se kell.

Kitartás! Gyors szülést kívánok!

37hkm :)

2017. szept. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!