Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5hét 1naposan kezd mulni a...

5hét 1naposan kezd mulni a mellfájdalom. Más tünet nincs . Ez baj? Hétfőn megyek eloszor dokihoz

Figyelt kérdés

2017. febr. 16. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. 5 hetesen csak éppen kezdődnek a tünetek. Nekem ilyenkor a mensiszerü tüneteim kezdtek múlni, kb. 7 hetesen jöttek az igazi terhestünetek.
2017. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon izgulok érte, régóta vártunk erre a picire. Néha feszitest erzek petefeszek korul foleg ha megpihenek, ez normális?
2017. febr. 16. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Ember és terhesség függő. 15hetes vagyok 5hetesen szépen lassan nekem is elmúlt a mellfájdolmam, de a bimbóm azóta is fájdogál hol jobban hol alig. DE volt egy 7hetes vetélésem úgyan úgy elmaraft a mellfájdalom 5hetesen, szinte hirtelen. Úgyhogy semmi nem biztos.

Drukkolok hogy ott legyen és minden rendben legyen hétfőn !

2017. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne parázz! Nekem már nagyon sokszor tüntek el a tüneteim hirtelen 1-2 napra és semmi bajunk nincsen. Mellfeszülés nálam csak a legelején volt, utána semmi.
2017. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ma reggelre ismét feszül egy kicsit.. a mellbimbom érzékeny :-)

Köszi a válaszokat! Egy éve várunk rá, és első baba, ugyhogy izgulok még mindemért :-)

2017. febr. 17. 04:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, minden terhesség más. Van, aki egyáltalán nem érez semmit, van aki meg az ágya és a mosdó között rohangál annyira rosszul van.

Nekem a mellfeszülés, érzékenység a nem várt előtt kezdődött. És a mai napig tart. (6+3)

2017. febr. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül,megmaradt? :)
2021. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! Remélem, minden rendben veletek!
2022. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!