Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Járt már úgy anyuka, hogy a...

Járt már úgy anyuka, hogy a terhessége alatt nagyon kinyílt méhszája miatt már nem engedte haza a doki? Mondjuk 1-2 héttel a kiírt idöpont elött.

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 héttel a kiírt nap előtt már kétujjnyira tágult a méhszájam, én az egészet betudtam a jósló fájásoknak :=), igencsak meg voltam lepve a hír hallatán. Mondjuk nem kifejezetten ezért, hanem egy vírusos tüdőgyuszi miatt (ezért is mentem be vizsgálatra) bent kellett maradnom szülésig (végül a kalkulálthoz képest 3 nappal jött korábban, tehát tökéletesen időben).
2010. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia

engem két ujjnyira nyitott méhszájjal hazaküldött, szigorú pihenést irt elő, és semmi szex

a vérnyomásomra gyógyszert kaptam,

30 héttől heti 2 ctg-n voltam, egy uh és labor


nagyon megterhelő volt, mert a két éves fiam nagyon igényelte, h foglalkozzam vele

37+6 napon született meg a kislányom, inditott szülés volt mert a vérnyomásom az egekben volt

2010. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vélaszokat.Kedves 2.válaszoló.Ugyan abban a cipöben járok én is mint te jártál.30.héttöl méhszáj c2222 szigorú fekvés,no sex.Annyi a különbség hogy az én nagyfiam 19 hós és nincs magas vérnyomásom.Remélem nem fog benttartani.Attól nagyon félek.
2010. máj. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!