Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Halvány rózsaszín, gyenge...

Halvány rózsaszín, gyenge (tágulási? ) vérzés + teljesen rendszertelen, gyenge fájások, mikor mennétek be a kórházba? (39+2)

Figyelt kérdés
2017. szept. 15. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Vérzésem nekem nem volt, arra sajna nem tudok mit mondani. Mi 3-5 perces fájásoknál indultunk be (nem voltak kifejezett 3 vagy 5 perces fájásaim, össze-vissza jöttek 2-3-4-5p ercenként) úgy, hogy 10 percre van a kórház tőlünk kocsival. Akkor már 2-3 órája nem tudtam megszólalni a fájásoknál olyan erősek voltak. A szülés felkészítőn azt mondták, hogyha tudunk vajúdjunk otthon minél többet magunk miatt. Nagyon gyorsan meg lett a kislányom, utólag az orvos letolt, hogy miért vártam eddig.
2017. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ülj be egy kád meleg vízbe, ha jósló fájások elmúlnak, ha nem akkor indul a szülés, de szerintem ne menj be nagyon korán amúgy. Utolsó voltam:). Ügyes legyél, drukkolok:)!
2017. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen messze van a kórház? Én a vérzés miatt felhívtam a szülészetet. Nekem gyenge és barna volt. Azt mondták várjak. Rendszeres 5 percesekkel mentünk be, negyed óra a kórház. Ha messzebb van, akkor biztosabb korábban indulni, 7 percesekkel ha van. Nekem 7-10 ill 5-7 percesek voltak, nem voltak azok se rendszeresek, majd beállt 5 percesre.
2017. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
20 perc a kórház. Ha lezuhanyzom, akkor elmúlik a fájás, de aztán visszajön...
2017. szept. 15. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:

de jó neked.. én csak váárok, csak váárok.. :) es semmi, pár napja elindult este, de gondolhatod mennyire volt komoly ha bealudtam.. 12 p-es, max 8 p-es fájások, de csak max 5-10mp-ig tartottak.. és abbahagyta..


ha 5p-es es ugy marad meleg viz utan is, vagy elfolyik a magzatviz en elindulok


39.4

2017. szept. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vérzés miatt én megnézetném magam a helyedben.
2017. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!