Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Napok óta jóslózok, majd...

Napok óta jóslózok, majd leszakad a derekam, ingerült vagyok és napi többször van székletem. Valami ötlet, hogy mi lehet? Vagy mit csináljak, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Ma ráadásul szédülök és iszonyatosan sírhatnékom van. Keményedik a hasam, és fáj az egész medencém.36 hét+6 napnál tartok. Ettől kész vagyok. Se a séta, se a zuhany, se a pihenés nem jó. Mindegyik csak pillanatokig használ.

Éjszakánként is csomószor felébredek, alig tudok kimászni az ágyból, hogy elmenjek mosdóba, annyira fáj minden ott lent.

Kivagyok ettől, mert már lassan 5 napja mindennap ilyen. Olyan sírhatnékom van... és közben meg iszonyatos bűntudatom is van, mert már olyan tehernek érzem ezt így. Pedig terveztük a picit és nagyon várjuk.


2017. szept. 16. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Sírd ki magad!-de tényleg, megnyugszik tőle egy kicsit a lelked, ne legyen bűntudatod, nincs miért, ha már kint lesz a baba, akkor is lesznek nehezebb pillanatok.

Lehet ez az összevissza időjárás visel meg, lehet a picur már készülődik. :)

2017. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ötletem sajnos nincs,de én is így vagyok,bár én még csak 35+2nél tartok...

Ráadásul piszokmód elkezdett vizesedni a lábam....

2017. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia.mi a helyzet?
2017. szept. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Köszönöm szépen a válaszokat.


Azóta is egyben. Helyzet változatlan.

2017. szept. 23. 01:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Kitartás 😊
2017. szept. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mikor és hogyan szültél?
2021. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!