Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek? Lehet belőle ma...

Szerintetek? Lehet belőle ma szülés? Vagy holnap? Korai lenne még?

Figyelt kérdés

Negyed hat óta félóránként enyhe menstruációs fájdalmat érzek.Nem az igazi még,tényleg csak kis halovány.

Lehet jósló is tudom,de azért indulhat is a buli?

36+3


2017. szept. 24. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez szules elott 2 hetig volt. Amikor valoban beindult, az tenyleg osszeteveszthetetlen egy josloval :)
2017. szept. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jósló!! Maradjatok még egyben :)))

Zuhanyozz le,hátha elmúlik, és pihenj!

2017. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 36 hetes korban kezdődtek a jóslók. Sőt, mi indultunk a kórházba, mivel vérzésem volt és a kórházban már 3 percesekre sűrűsödtek a fájások és 2 ujjnyira teljesen nyitva voltam, a méhnyak pedig 1 ujjnyira el volt vékonyodva. A fájások aztán elmúltak, ugyanis jóslók voltak. Még másfél hétig nem volt szülés.

Nem mondom, hogy ne szülhetnél meg akár a napokban, de csak ezek alapján kihúzhatod simán a kiírt dátumig is.

2017. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Úgy tűnik nem lesz ebből semmi 😊

Előbb ritkult,majd abbamaradt a fájdalom.

2017. szept. 24. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!