Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olyan érzés a hasamban, mint...

Olyan érzés a hasamban, mint amikor hasmenésem van és csikar az jósló lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többször érzem,főleg esténként. Nem korai 30hetesen? Van valami jelentősége? Még egy kérdés, sűrűn van sok folyásom,mintha bepisiltem volna olyan érzés,de csak fehér folyás,ez mi lehet? Szagtalan,de kellemetlen érzés.Dokihoz szerdán megyek a havi vizsgálatra.
2017. okt. 13. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is, de nekem kb a 36. hét környékén kezdődött. Mindenki menzesz szerű fájdalomról ír, de nekem is olyan, mint ahogy te leírtad. Állítólag a baba nyomja a beleket meg minden mást, attól van ez és semmi köze a jósló fájásokhoz. A folyás is van, szintén ugyanúgy, ahogy neked, arra is azt mondták, hogy normális. Volt tenyésztésem is és negatív lett. De elképesztően kellemetlen, hiába használok tisztasági betétet :( .
2017. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a jóslók voltak ikyenek a 2. És 3. Babánál.

2.babánál már 20on pár héttől voltak jóslóim

2017. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!