Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv lett a teszt, menstr....

Pozitiv lett a teszt, menstr. Nem jott meg de nemtudom h ez normalis h kicsit hasmenesem van, hanyingerem (meg nem hanytam) van, fura erzes van a hasamba, egesznap csak fekudnek (1 eves fiam mellett lehetetlen)?

Figyelt kérdés
ijen a rosszullet,mert fiammal semmi bajom se volt,ja es szoptatom meg,ez nem art a babanak???
2012. febr. 8. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen. Vagy még rosszabb... :o(


Én 6,5 hónapos terhességig szoptattam az elsőt, semmi gond nem volt.


Én most várom a harmadikat, minden terhességem egyre nehezebb. A rosszullét egyre erősebb volt és egyre tovább tartott.


Annyit tudok írni, hogy kitartás, és ha lassan is, de eltelik az az idő, őszre babád lesz!

Hajrá!

2012. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szoptatás részéhez szólnék hozzá, a többiben sajna nem tudok segítségedre lenni.

Az orvosok azt szokták javasolni, hogy azok a nők, akik szeretnének babát, de még szoptatnak, hagyják abba a szoptatást, illetve ha már megtörtént a fogantatás, akkor minél előbb válasszák el a babát.

Ezt azért mondják, mert szoptatáskor oxitocin szabadul fel a szervezetben, ami méhösszehúzódásokat okoz. Ez jó szülés után, mert akkor a méh hamarabb visszaáll eredeti állapotába. Viszont terhesség alatt vetélést okozhat.

Ahogy előttem is mondták, sokaknál semmi problémát nem okoz, viszont ha vérzés vagy barnázás jelentkezne, azonnal orvoshoz kell fordulni!

Boldog babavárást!

15hkm

2012. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én végig szoptattam terhesség idején nekem sem volt gondom.
2012. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Az orvosok azt szokták javasolni, hogy... ha már megtörtént a fogantatás, akkor minél előbb válasszák el a babát."


Na ez ebben a formában egyáltalán nem igaz.

Az én orvosom kifejezetten mondta, hogy szoptassak nyugodtan. Egy egy év feletti baba szoptatása nem okoz extrém méhösszehúzódásokat, egy jó kis orgazmus sokkal erősebb méhösszehúzódást okoz, és a szex sem tiltott egészséges várandósság alatt, szóval ennek nincs is alapja.


Az más, ha egy nőnek már voltak problémái, vagy volt vetélése, szóval veszélyeztetett valamilyen szempontból, de nem is erről van szó, hanem az egészséges terhességről.


Nálam annyi volt, hogy a kezdeti rosszullét miatt erősen fogyni kezdtem, és amikor 47 kiló voltam, akkor azt mondta a doki, ha tovább fogyok, el kell választanom a nagyobbat, de végül épp ott állt le a fogyás, majd szépen vissza is kanyarodott (68 kilóval mentem szülni), és a babám magától választotta el magát 19,5 hónaposan.

2012. febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!