Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Könnyebb lehet a szülés,...

Könnyebb lehet a szülés, hogyha a párom rendszeresen megöklöz? Mert így talán tágul a hüvely.

Figyelt kérdés
Csak elméleti síkon érdekel a dolog, ezért itt tettem fel a kérdést, és nem a h.lye tinik közt szex kategóriában, mert biológiai szempontból várok értelmes válaszokat...
2010. máj. 30. 10:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
megöklöz? ilyet még nem hallottam
2010. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Amikor nem csak 1-2 ujját dugja fel, hanem az egész öklét... na ezért érdekel kizárólag elméleti síkon :D
2010. máj. 30. 10:46
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Megöklöz?:)

Ha megöklöz attól a hüvely nem fog tágulni, hanem berepedezik , vagy ha túl nagy erővel csinálja vki, lehet hogy még a baba is veszélybe kerül. Ujjazni sem igen jó terhesség alatt, a fertőzésveszély miatt. Ha odakerülsz, hogy terhes leszel, ne próbáld ki inkább!

2010. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Ekkora hülyeséget!
2010. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

remélem ezt nem gondoltad komolyan.én hüvelyi uton szülten,öklözés és fájdalomcsillapitó nélkül.

ha ilyenen problémázol,inkább a gyerekvállalást kellene meggondolnod,nem azt hogy fáj e vagy sem.de ha mindenesetre kitágul a hüvelyed,utána a szex nem lesz jó veled egy férfinak sem.

2010. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi :D Nem szándékoztam kipróbálni :D
2010. máj. 30. 10:49
 7/18 A kérdező kommentje:
Mondtam én, hogy félek a szüléstől? :O Ha odakerülök, még csak fájdalomcsillapítót sem szándékszom kérni... Esetleg ha elolvasnátok a kérdés alatti magyarázatot is néha, akkor azt megköszönném...
2010. máj. 30. 10:52
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Hát Te hülye vagy!! Remélem az "előbb kérdezel, aztán cselekedsz" tipus vagy.... Különben sem a hüvely tágulásáról, hanem a méhnyakéról van szó szüléskor. A hüvely rendkívül rugalmas amíg ilyen hülyeséget el nem követ valaki.
2010. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szülésnél nem a hüvely nagysága a lényeg,nem azért szül valaki könnyebben,v nehezebben!
2010. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hiába öklöz meg a párod, a hüvely rugalmas szerv, hamar visszaáll eredeti méretére, vagyis ha nem öklöz folyamatosan a vajúdás alatt (fura is lenne), akkor nem érsz el vele semmit.
2010. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!