Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pár hónap múlva szülök de...

Pár hónap múlva szülök de nagyon félek a szüléstöl mindenki ijeszget hogy milyen fájdalmas meg majd bele halok. Tényleg ennyire szörnyű a szülés és bele lehet halni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 07:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2017. okt. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsére ritkán halnak bele, de van rá esély hogy azt kívánod majd, bárcsak megtörténne
2017. okt. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Minden szülés más.Nagyon ritka, hogy bele haljon valaki. Nekem az első előtt azt mondta egy idősebb kolléganőm, hogy amikor már úgy érzem, hogy nem bírom tovább, akkor pillanatokon belül jön a baba.


De ne hallgass az ijesztgetőkre, nem lesz olyan vészes. Hallgass majd az orvosra, akkor könnyebb lesz.

2017. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Jó hülye ismeröseid vannak, hogy ilyennel ijesztegetnek ahelyett, hogy bátorítanának.

Èn nem szültem még, de az ismeröseimet kifaggattam, hogy milyen. Többen mondták azt, hogy sokkal rosszabbra számítottak, fáj, oké, de mindegyik azt mondja, hogy amikor a kezedben a baba akkor mindent elfelejtesz...

Hallgass az orvosodra, készítsd be a cuccot amit majd viszel magaddal és a hülyéket iktasd ki az életedböl.

2017. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz meghalni, nem lesz semmi baj. Szülsz egy egészséges csodás babát és nagyon boldog leszel.
2017. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal rosszabbra számitottam. Nagyon fájt, de túléltem, és született egy szép fiam! :-)
2017. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Dehogyis...azzal ártasz a legtöbbet, ha befeszülsz. Lazíts! Te és a baba szuper csapat vagytok és együtt megcsináljátok!!!
2017. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt , hogy belehalsz szerintem képletesen értették. Ők sem haltak bele.😉

Szülés nagy fájdalommal jár de csodálatos érzés lesz amikor karodban tartod a kisbabád, már el is fogod felejteni.☺

Rosszabbra számitottam de kibirható.😊☺

2017. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Akkor én vagyok az egyetlen, akinek még annál is rosszabb volt, mint amire számított.

Nem is vállaltam több gyereket.

Egyáltalán nem olyan, mint ahogy olvastam meg mesélték. Én azt hittem, hogy kb. 10 percenként lesz egy erős fájdalom, (pár perces), de lesz szünet. Ehelyett összefüggő, iszonyatos fájdalom, szünetek nélkül. Levegőt se tudtam venni a végén, hánytam, azt hittem, megfulladok.

Ráadásul a doki és a szülésznő is tök bunkó volt. Egyszerűen nem értették meg, hogy nincs szünet a fájások között.

2017. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Opvasd el Noll Andrea Vajudastamogatas mindenkinek c. konyvet, o sem irja egy konnyu delutani wellnessnek, de rengeteg fajdalomcsillapito technikat ir le, valamibt a vajudas normalis menetet, mitol ismered fel, hogy hol tartasz, miket erezhetsz, hogyan tudsz te, vagy aki veled van egy adott testhelyzettel, masszazzsal, mozgassal segiteni azon, hogy jobban viseld, a babanak is segits, hogy lentebb tudjon ereszkedni, stb. Ha ilyen felelmeid vannak, szerintem nagyon-nagyon hasznos ez a konyv.
2017. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!