Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Róbert szüléstörténetek?

Róbert szüléstörténetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék véleményeket, szüléstörténeteket olvasni azoktól akik a Róbert magánkhban szültek.

Köszönöm


2017. okt. 29. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ott volt progi császárom. Életem legjobb választása volt.
2017. okt. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éve született ott a kisfiam, szuper elmékeim vannak.

Délután 5 körül folyt el a magzatvíz otthon, kényelmesen bementünk a párommal. Kedvesen fogadtak, mindent elmagyaráztak, választhattunk szülőszobát. A férjem végig ott volt, szuper volt a hangulat, kényelmes volt. Én választott orvos és szülésznő nélkül szültem, de így is maximálisan biztonságban éreztem magam. Sajnos a vége császár lett (a baba fáradt, lassan haladtunk, már nem jól viselte a fájásokat). Mindenki végig nyugodt és kedves volt, beszélgettek velem a műtőben is, rögtön megkaptam a fiamat egy kis simire-puszira, utána az apukájával lehetett, amíg én elkészültem. Amint kijöttünk a műtőből, velem lehetett, szopizott, 2-3 órát töltöttünk így együtt, mielőtt a szobánkba vittek.


A baba végig velem lehetett, de az anyuka választása, estére el is vihetik az őrzőbe, ahova bármikor lehet menni hozzá egyébként.


Maga a szülés is jó élmény volt, de az igazi főnyeremény a 3 nap utána - mi családi szobában voltunk, a férjem is bent aludt. Szuper ellátást kaptunk, finom ételeket, és MINDENT elmagyaráztak, a pelenkázástól kezdve a szoptatáson át a fürdetésig - ezeket mind meg is mutatták. Hatalmas előny, hogy magabiztosan, egy szopizni tudó babával térhettünk haza.


Sajnos nem olcsó, de ez az a kiadás, amit azóta sem sajnálok. Ráadásul számlát kaptam róla, kártyával vagy egészségpénztári kártyával is lehet fizetni. Én 100% ajánlani tudom.

2017. okt. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

10 hónapja szültem a fiamat a szt imrében. Variáltunk, hogy Maternity v Róbert végül a Maternityt választottuk mert ha barmi baj van ott nem kell külön fizetni az EDA-ért sem pedig az intenzív ellátásért. A Róbertben viszont igen akkor azt mondták ez nem volt szimpatikus hiaba tehettuk meg anyagilag így a másikat választottuk. A babám 37. Hétig faros volt a dokim akit egyebkent az imrebol vittem volna es en faros szulesre keszultunk de a maternitis szulesznom beintett h ott ez bizony csaszar amit nem akartam. Igy maradt a szt imre. Utolso pillanatban befordult de ekkor mar nem varialtam.

Elso gyerekemet anno a rokusban szultem uennel a dokinal eletem legszebb 12 oraja volt. A fiammal az imreben halalfelelmem volt azt hittem elpusztulok. Minden létezo komplikácio megvolt a fogadott szülésznőm nagyon aranyos volt de hibazott mikor a dokim megjott o egyből latta h baj van csak hat mar keso volt a babam egy honapra intenzivre kerult hala Istennek maradvanytunet nelkul meggyogyult holott azt mkndták biztos meghal. 😭

A ferjem orvos en apolono vagyok.

Most 15 hkm vagyok es szeretném olyan szépen megszülni a 3. gyerekemet mint az elsőt.

Fontos szamomra, hogy az tortenjen amit szeretnek pl ki se ejtsek a szajukon a homeot, ne akarjanak gatvedelemmel szüleszteni, amikor világosan latszik h 150-es fajasokkal amik kozott nincs mar szunet es orak ota tart es egy hajszalnyit sem tagulok lassak be h nem fogok kitagulni és ezert eda t kerek. Amikor kimondom h EDA ne ugy nezzenek ram mint egy afrikai satorkorhazban.

Valamint fontos h a ferjem ott aludhasson majd velunk es a masik ket gyerekunk se csak uvegen keresztul nezhesse a babat.


Ami miatt felunk a robertben v a maternitiben szulni az az h ha barmi gaz van mint a fiamnal akkor semmi hatter nincs pl a maternitiben ejjel nincs gyerekorvos a robertben van mintha azt mondtak volna viszont semmi mas uh elszallitjak a babat.

Nyilvan nem arra keszulunk h barmi baj van de azert a fiam utan felunk.

A ferjem az intenziv miatt a maternitit gondolna mert az ottani intenziv jo. (Nekem)

En meg vhogy most a robertet erzem.

Viszont tudjuk h egyik helyen sem vagyunk biztonsagban ha barmi baj tortenik. 😢

Nagyon sokat szorongok es sirok ezen.

A dokimhoz ragaszkodok 1000 eve ismerem dolgoztunk egyutt bizombenne. Szoval vagy az imre v viszem vmelyik maganba.

2017. okt. 30. 07:16
 4/5 anonim ***** válasza:
ha egyébként az imrében nem volt semmi negatív élmény (ellátás stb. terén) akkor én maradnék ott, ha van vip vagy családi szoba, kérném azt (nem vagyok pesti sajnos nem tudom).
2017. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 honapja szültem róbertben, inditani kellett azonban akkora volt a baba h nem fért ki, a magzatvìzbe is bekakilt màr. Nyomattàk az okxitocint amikor màr nem volt szünet a fajasok között a szülésznőm sajat magatol hozott fàjdalomcsillapitot es mondta h kéne döntenem az edàol h szeretném e. Ekkor 6 oraja kaptam infuziot. Total nem voltam magamnal uh màr toltak a mütöbe es kivette a dokim a babat. Jokezekben voltam. Örülök h ott szültem
2017. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!