Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok róla?

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Hamarosan szülni fogok, választott dokim es szülesznőm is lesz. úgy gondoltam, 150 et adok a dokinak, 100at a szülesznőnek. Ez kevés vagy elég??

2017. nov. 2. 15:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Komolyan nem vagytok normálisak.
2017. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok. Az én orvosom kerek-perec megmondta, hogy ne adjunk sokat. En nem ellenzem az orvosfogadas, hálapénz intézményét, de azért van egy határ szerintem.
2017. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Miért?? az orvos végigkísérte/ kiséri a terhességem, a sznő egy nagyon jó ismerősünk, mindig kedves velem , a ctg- re max, 10 percet kell várnom. ennyit már megérdemelnek, nem??
2017. nov. 2. 15:27
 4/20 A kérdező kommentje:
#2es válaszoló! mit jelent az, hogy nem sokat? mennyit adtatok ? 80?
2017. nov. 2. 15:28
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Ja végig kísérte a terhességet. De közben meg jó fizetést is kap amiért bemegy dolgozni.....

Nem szeretem ezt a hála pénz dolgot...

Én inkább adnék egy drága bort vagy valami mást ami nem pénz..

2017. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk dokinak 100 a max kb amit adni szoktak és kb ennyit is kérnek ha rákérdezel.szülésznőnek kevesebb.

ha esetleg császáros leszel akkor a szülésznő kb semmit se csinál akkor ennyit se adnék.

2017. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
amugy nem volt szülésznőm ctg-re én max 15 perceket vártam,és kedves is volt,aki épp ott volt,de egyik se volt ismerősöm...most csak ezért adjak mindenkinek???
2017. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%

Mi 210ezret adtunk de kérésre császározott. Annyit adja mint amit jónak érzel.

Akik nem adtak örüljenek hogy normális volt az orvosuk..

2017. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
a pénzt utolag adják...szoval ez ha nem adok örüljek h normális az orvosom dolog nem igaz igy...előre ugy se tudja h kap vagy sem....(ügyeletesnél szültem mert szülés előtt 3 héttel elment a dokim messzire,neki adtam volna,de igy.....és normális volt az ügyeletes is)
2017. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem az orvos által kikötött tarifa, akkor sok. Az én dokim nem kér pénzt a szülésre, ha adok, elfogadja, de ezt soknak tartom nagyon. 150-ből megvan a doki+szülésznő, és akkor is bőkezűek voltatok.
2017. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!