Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elítélendő az a nő, aki...

Elítélendő az a nő, aki császárral akar szülni? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Kért programcsászárra gondolok, vagyis arra, ha nincs egészségügyi oka a műtétnek. Persze, ha az orvosa is belemegy.

2016. ápr. 8. 15:49
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
79%

Nem ítélem így el.

Én akkor ítélem ezt el, ha előtte meg utána is azt hangoztatja úton útfélen, hogy milyen --lye aki simán szült, meg hahhhhaaaa neki nem kellett szenvednie, meg ugyanolyan csodaszép maradt neki ott lennt, bezzeg aki simán szült az tág lett, szakadt, csúnya lett stb., lenézi a simán szülteket. Ja meg hogy na azért szült valaki simán mert nem volt pénze császárra. Ez így gáz.

2016. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenki maga tudja,hogy jobb neki. Annyi szüléstörténetet lehet olvasni pro és kontra,hogy abból igazodjon ki egy nő.
2016. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
79%

Nem ítélem el, csak fogalma sincs róla, hogy mire is vállalkozik! A császármetszés se leányálom, annak is megvannak a maga hátrányai, illetve fájdalmai és nehézségei.

Nem könnyebb úgy sem, mint természetesen.

2016. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
25%
El nem ítélem, szimplán önzőnek tartom, hogy nem is akar küzdeni, tenni a SAJÁT gyereke megszületéséért.
2016. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 Betu ***** válasza:
81%
Teljesen egyetértek az 1. hozzàszólóval. Ismerek olyat akinek azért volt programcsàszàra, mert a baba nem fordult be megfelelően. Ezt megértem, de ahogy az 1. fogalmazott azt én sem kultivàlom.
2016. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
23%
Nem ítélem el, csak nem értem miért akarja valaki önként vállalni azt, hogy több rétegben felvágják, vasrudakat nyomjanak a hasába, esetleg az érzéstelenítés miatt érzéketlen maradjon deréktól lefelé,ne adj isten lebénuljon, vagy ha altatást kér, akkor a babájának essen baja légzésdepresszió miatt.
2016. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
82%
Én nem ítélek el senkit, de tényleg ne kezdje már ecsetelni, hogy mennyivel jobb úgy... Az egyik ismerősömnek volt ilyen, nem indokolta semmi, csak császárt akart. Én szülés előtt vagyok és folyamatosan paráztat, hogy biztos természetesen akarok szülni, mert mennyire fáj és én NEM FOGOM KIBÍRNi, mert a szobatársa is természetesen szült és mondta, hogy mennyire fáj, neki bezzeg nem fájt... Az ilyenektől falra mászok...
2016. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
89%
Itt úgyis le van pontozva aki megérti. Valamiért az a téves felfogás él,hogy aki császárral szeretne szülni önmagától önző. Mindkettőre lehet komplikációt találni,döntsön mindenki maga arról mit akar.
2016. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
52%
Az van lepontozva úgy látom,aki elítéli...
2016. ápr. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
87%

Az 1.válaszát osztom.

Lesz,arom ki,hogy szül! De ne nézze már egy kitágult,szétrobbantott,tejesköcsögnek mást,mert az természtesen szült! Sajna láttam már rá példát!

2016. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!