Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha megindul a szülés mi a...

Ha megindul a szülés mi a protokoll? A Bajcsyban fogok szülni. Pl. Lent a betegfelvételen be kell jelentkezni? Vagy csak simán bekopogok a szülészeten, hogy jöttem szülni? Ilyen gyakorlati dolgokra lennék kiváncsi. Köszönöm, aki válaszol.

Figyelt kérdés

2017. nov. 7. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Igaz nem ott szültem, de úgy tudom, az osztályon kell kopogtatni az iratokkal, hogy jöttél szülni igen. Ha kényelmes akarsz lenni, akkor tudsz mentőt hívni, ők meg felkísérnek az ajtóig. Nekem még a regisztrációt is elintézték szegények..


Ha éjszaka indulna be, akkor lehet kell majd csengetni ha épp nincs senki az asztalnál.

2017. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Várok még ha esetleg valaki konkrétat tud mondani a Bajcsyval kapcsolatban.
2017. nov. 7. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Igaz ez SOTE, de pont ezt mondta a párom a kaputelegonba. :) igaz, mindkétszer éjjel volt. Nekem is megfordult a fejemben, hogy nappal mi lenn,de szerintem akkor is irány s szülészet. Majd megkérdezem az orvosom jövő héten.
2017. nov. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bajcsyban szulok en is. Remélem pat heten belül🙂

Ejszaka a H epuletben tudsz bejelentkezni, napközben a porta melletti betegfelveteli irodaban.

Ha nem vagy biztos,hogy jósló vagy valódi szulesi fájdalmaid vannak, akkor felmesz a harmadikra, megvizsgálnak, es a parod lemegy bejelentkezni.

2017. nov. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek . Különösen utolsónak!
2017. nov. 9. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!