Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hetesen,3 napja derékfájás,...

35 hetesen,3 napja derékfájás, hátfájás, görcsölgetés. Meglehet előbb a kicsi?

Figyelt kérdés
Már 3.napja hasmenésem van,kb.10percenként,eddig nem volt jellemző,sőt..Plusz folyamatosan keményedek,hol erősebb-gyengébb folyamatos görcsölést érzek a hasam aljában,derekamban,beszakad a hátam,a mellkasomat,a gyomor tájékán mintha leégettem volna..a szemeim ragadnak,mintha napokig tudnék aludni..tartok a koraszüléstől :/
2017. nov. 9. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát menj kórházba, hogy csináljanak ctg-t, hogy szükség van-e visszatartásra.
2017. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot :-) Beszéltem vnővel,aki csak annyit mondott,hogy pihenjek,de igazából mást sem csinálok,persze leszámítva a házimunkát,plusz a kisfiam.. Nem tudom hogy befolyásoló tényező,hogy 3.hónapig Dusphantont kellett szednem.
2017. nov. 9. 21:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne a védőnőt kérdezd, hanem az orvost. Ha nincs fogadott, akit zaklathatsz, akkor ügyelet. Lehet, hogy baj van, te is érzed. Ne nyomd el magadban az aggodalmat, ez nem az a helyzet, ami "majd lesz valahogy".
2017. nov. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen nem az a helyzet.Megtettem amit kellett,kivoltam egyenesen röhögve
2017. nov. 10. 08:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Fontosabb a baba, mint hogy kiröhögnek-e. Minden esetre akkor gondolom nincs baj, ennek örülök. :)
2017. nov. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen sokkal fontosabb mindennél! Az a gond,h meg se néztek,sőt mióta várom a kicsit vizsgálatom se volt,csupán van-e problémám..mondtam ez és ez,válasz: ez természetes.És tovább is léptek a dolgon.
2017. nov. 10. 18:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez melyik kórház? Nem tudsz legalább egy alkalommal elmenni magándokihoz?
2017. nov. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagykanizsa.Sajnos mindegyiket már kifogtam tanácsadáson és nem igazán állnak oda az emberhez.Vetélésem is úgy következett be legutóbb,h 'véletlenül' elfelejtettek értesíteni,hogy hormonkezelésre lenne szükségem,pedig megvolt a vérvételem..Sőt,a dokinak aznap még kenőpénzt is adtam..ez Nagykanizsa
2017. nov. 10. 23:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Basszus... :(
2017. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen :-( Plusz,a stressz amiben vagyok sem tesz jót (igaz,nem idevaló,de egyedül várom a második picit :-( )
2017. nov. 10. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!