Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hódmezővásárhelyen szült...

Hódmezővásárhelyen szült mostanában valaki?

Figyelt kérdés

milyenek az ott dolgozok?

mit kell magaddal vinni?

ha volt fogadott orvosod, ki, és mennyit adtál neki?

esetleg az orvos kötötte ki hogy mennyit kér?



2017. nov. 12. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én igaz csak jövő hónapban fogok szülni, így érdemben nem igazán tudok válaszolni.


Azt hallottam a védőnőmtől, hogy az ott dolgozók nagyon rendesek. Az orvosok és a csecsemős nővérek is (ami szegedről nem mondható el). Segítőkészek, ha bármi problémád van.


Fogadott orvosom van, 100 körül gondoltunk neki adni. Kérdeztem, azt mondta nincs fix tarifája (Dr. Szabó Kornél).

2017. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

nagyon szépen köszönöm a hozzászólásod, én várhatóan 3 héten belül fogok szülni itt vásárhelyen és nekem is Szabó Kornél a fogadott orvosom, hallottam róla még nyáron olyan történetet hogy 150ezer

fix tarifáért vezeti le a szülést, de szerencsére most az utóbbi időben erről teljes mértékben meggyőződtem hogynem igaz, úgyhogy nyugodt szívvel ajánlom bárkinek ezt az orvost tényleg nem pénzéhes ember és szakmailag is nagyon ott van! :)

2017. nov. 22. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!