Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki vagy fog szülni...

Szült valaki vagy fog szülni mostanában Kistarcsán a Flór Ferenc kórházban?

Figyelt kérdés
Érdekelnének tapasztalatok az ellátásról, a szobákról, illetve fogadott orvosotok van/lesz vagy ügyeletesnél szültök?

2017. szept. 21. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem, de egyik közeli nőrokonom pár hónapja ott szült. A szülészet nagyjából kultúr, a fürdőszobákra panaszkodott egyedül, hogy nem egy zuhanyzóban áll a véres trutyi alul de úgy, hogy még papuccsal sem szívesen megy bele az ember lánya... Vécé sokszor undorító szintén. Arra készülni kell lelkileg. A szobák lakóira jellemző a szegregáció, ha érted mire gondolok...


Nem volt fogadott orvosa, a terhesgondozás alatt és a vajúdás alatt is nagyon rendes volt az összes orvos és a szülésznő is. Császár lett a vége (az első is az volt), mindennel meg volt elégedve. Bababarát kórház amúgy, cumit, dudlit meg társait nem tűrik meg, nincs cukros víz, stb. Szoptatás van, és mindenkit arra biztatnak. Eléggé presszionálnak és csúnyán néznek, ha komoly indok nélkül valaki tápszerezni akar. Persze ha valaki makacs, ráhagyják és nem piszkálják.

2017. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Erősen gondolkozom a külön szobán, nem szeretnék fogadott orvost, megbízok az ügyeletes orvosokban is, így azt a pénzt inkább kifizetném a külön szobára.


Azt olvastam én is hogy erősen szoptatás orientáltak és ez nagyon tetszik. Novemberben költözök végleg vissza Magyarországra és kerületileg ebbe a kórházba tartozok ezért szeretnék felkészülni

2017. szept. 21. 12:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Március végén szültem ott. Nem volt fogadott orvosom, csak egy kis protekcióm anyóson keresztül :) 4 ágyas szobában voltam, nagyon jófej csajokkal.(szerencsére) Rendesek voltak nagyon a szülőszobán, tudtam kádban vajúdni ami sokat segitett. Szülés után rögtön rám rakták a fiam és végig rajtam volt, amíg a doki ellátott. Majd kimentek és bő félórára hármasban hagytak minket. Később bejött egy csecsemős, lemosta, lemérte a picit és segített mellre rakni. Ezután megint hagytak minket egy kicsit. Később a szülésznő segített a kádban lemosakodni, felöltöztetni. 1-2 vizsgálathoz vitték el a babát, de amúgy mindig velem volt. A kaja nem egy nagy szám. A fürdő/wc tragédia, tényleg undi. Hétvégén a takarító csak a szobából vitte ki a szemetet, de wcbe be se nézett,tiszta vér volt minden, de cseszett kitakarítani. Más kérdés, hogy ki az az anyuka, aki így hagyja maga után...

A babával foglalkoztak, jöttek többször, hogy megy-e a szoptatás stb. Velem már egyáltalán nem, ez meg is látszott később.. Ha gondolod privátban vagy itt is válaszolok mindenre, mit kell vinni stb, ami eszedbe jut. :) Összességében nagy panaszom nincs rájuk, kibírtam azt a 3 napot.

2017. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kérdező, fogadott doki nélkül esélyed a külön szobára a 0-ával egyenlő.
2017. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen rossz lett a Flor Ferenc korhaz? 😮 Amikor en jartam ott unokahugomat latogatni minden jo volt senki sem panaszkodott semmire meg dokikra noverekre sem. Lattam a zuhanyt vecet kultur volt. Utana ujitottak es az oda tartozo emberek egy reszet atraktak a Rokusba.. meg ilyet.
2017. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem 2 éve(2017)any ott szült,másnapra megállt a szíve...
2019. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*anya
2019. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!