Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ha a mehlepeny 4...

Szerintetek ha a mehlepeny 4 hete 3 ad fokban erett nemsok van mar hatra?

Figyelt kérdés
37.heten jarunk. Egyre tobbszor vannak mehosszehuzodasaim, ami egyenlore nem fajdalmas csak kellemetlen es nincs benne rendszer. A derekamis sokszor faj,olyan mensiszeruen... ezeket par napja tapasztalom. Szerintetek kihuzhatom igy 40 hetig? Ha a mehlepeny mar nem birja, akkor megindul magatol a szules?
2017. nov. 15. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
a méhlepény érettsége nem befolyásolja a szülés megindulását, nem véletlen hogy CTG-n általában a 36.héttől figyelik a magzati szívhangot, attól mert harmadfokú érettségű a lepény még simán kihuzhatod a 40.hétig illetve tovább is, persze ha addig még a méhlepény megfelelően ellátja a magzatot, ha nem akkor indítanak, de a tüneteid alapján lehet hogy nemsoká a kezedben tarthatod a babát bár ez nem mérvadó van aki a 30.hettől tapasztal jóslófájásokat mégis akár túlhordja a babát! de mivel látom már van egy hete is hogy feltetted a kérdést lehet babázol már?! üdv 37hkm :)
2017. nov. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ohh nem még mindig nem babazok :(
2017. nov. 26. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
kizárták! én is türelmetlenül várom már talán pont azért mert nem tudjuk hogy napok vagy hetek választanak el.. (én vagyok az első hozzászóló)
2017. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*kitartás! bocsánat a szövegjavító..
2017. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remelem a heten érkezik! :) annyira turelmetlen vagyok nagyon varom. Gondolom Te is. Van valami praktikád esetleg amivel probalod kicsalogatni a babadat? :)
2017. nov. 27. 20:53
 6/6 anonim ***** válasza:
hát olvasgattam már róla a homeos bogyokban nem hiszek a málna levél teát meg azért nem innám mert azt mondják ugye inkább a szülést könnyíti, segít ellazulni és ennek köszönhetően gyorsabban tágul az ember, viszont ha segít lazítani akkor a görcsöket is szerintem enyhítheti, inkább nem zavarok be semmivel elvégre úgyis akkor jön mikor szeretne és még nincs elkésve semmi, csak sajnos ilyenkor már türelmetlen az ember, fél 2 van és nemtudok aludni..
2017. nov. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!