Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szegedi szülészeti klinikára...

A szegedi szülészeti klinikára kell vinni evőeszközöket, tányért? Azt tudom, hogy a babónak nem kell bentre ruha, de nekem mi kellhet?? Van kórházi listám, csak érdekelne, hogy Szegedre mi a praktikus.

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Evőeszközt adnak, de én inkább vittem sajátot. Szerintem a saját bögre is praktikus.


A szüléshez nem kell semmi, adnak hálóinget és törölközőt is (minden alkalommal kicserélik, amikor csak kéred), csak papucs legyen nálad.


Szülés utánra vigyél több hálóinget (nálam 3 volt), bugyit (nálam normál bugyi volt, nem az a hálós, napi 2 db nem árt,és szerintem kényelmesebb), köntöst, ebben a hidegben zokni is jól jöhet. Esetleg zuhanyozáshoz váltópapucsot is tegyél. Valamint 3-4 törölközőt, mert az is gyorsan "koszolódik".


Szülés utánra adnak egy csomag vastag, nagyméretű betétet, de nekem pl. nem volt elég, nem baj, ha viszel is magaddal.


Remélem tudtam segíteni, könnyű szülést kívánok neked!


3 hónapos babó anyukája

2008. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

magyon szépen köszönöm!! pakolom össze a csomagot, mert eléggé erős jóslófájásaim vannak meg sok keményedésem. még nem szeretnék szülni, mivel "csak" 35 hetesek vagyunk, de sosem lehet tudni és felkészült szeretnék lenni!!

boldog babázást Neked!!

2008. okt. 24. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:

(Előző válaszoló vagyok)


Azért nem árt, ha még legalább 1-2 hétig "bent tartod" a babót. Pihenj sokat!

Megkérdezhetem ki az orvosod?

2008. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szia!!

Dr. Vincze Emőke a választott orvosunk, eddig nagyon meg vagyunk vele elégedve!! Szülészt/nőt nem fogadtunk.

Igen, azért még legalább 2 hetet ki szeretnék húzni, csak a "baj", hogy C:1100, de sokat pihenek.

2008. okt. 25. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:

(Még mindig előző...)


Ne aggódj, én is így voltam és 2 nappal túlhordtam a babót.

2008. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi, most én is azon vagyok, hogy minél tovább bent maradjon a fiatalúr!! :)

és mi a véleményed a klinikáról és az ott dolgozókról?? milyen benyomásaid voltak??

2008. okt. 26. 09:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát elég változó, van néhány újszülöttes nővérke, aki elég útálatos, de nem kell velük fogalkozni, alapból hülyének nézik az embert. A gyerekorvos (minden nap jön vizitelni ő is és beszámol a babáról) nagyon aranyos volt és azóta is nagyon jókat hallottam róla (egy bozontos szemöldökű nőci). A vezető védőnő is nagyon kedves, segítőkész, tőle nyugodtan kérdezhetsz bármit.


Maga a környezet szerintem hagy némi kívánnivalót maga után, de lehet hogy nekem nagyok az igényeim. :) Az én ágyam úgy nyikorgott, hogy alig mertem éjszaka fordulni, nehogy felébresszem a szobatársaimat (3-an voltunk, a legtöbb szoba ilyen). A kaja tűrhető, de azért nem árt, ha a család hoz némi "pótlást".


A szülőszobáknál viszont teljesen új a zuhanyzó/Wc, nagyon igényes. Az apás szülőszobákat igyekeztek elég otthonosra csinálni, de azért még így is eléggé kórház jellege van. Vannak még egymás melletti "boxok", az nem túl jó, mert elég ridegek, minden áthallatszik és csak egy üveges fal választja el őket egymástól. (Nekünk sajnos csak ilyen jutott, mert minden szoba foglalt volt, de szerencsére csak mi voltunk, az összes többi box üres volt.)


Ha van még kérdésed, írj nyugodtan privit! Szívesen válaszolok. :)

2008. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!