Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájásaim vannak, de milyenek?...

Fájásaim vannak, de milyenek? Megijedtem!

Figyelt kérdés
Arra keltem, hogy faj a hasam. Kisse folyamatosnak erzem es idokozonkent erosebb. Most ez csak joslo vagy mi? Ma vagyok betoltott 35hetes. Eddig semmi ilyen bajom nem volt, meg kemenyedni se kemenyedtem. Ugye nem most akar jonni? 😶😕
2017. dec. 4. 03:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én jóslóra tippelek. Mérd le hogy myen idöközönként jön, vagy erösödik. Lehet nagyon ki akar jönni, nem vár még 4-5 hetet, kitartást!
2017. dec. 4. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyozz le és mérd az időt. Ha rendszereződik, sűrűsödik, erősödik akkor jönni akar. 35 hetesen én nem várnék sokat, lehet ha nem múlik zuhany hatására akkor bemennék.
2017. dec. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen úgy tűnik, hogy jósló volt. 😀 reggel 8ig még voltak. De mostanra kb elmúlt. Érdekes fekve fájt, sétálva nem. Olvastam, hogy a jósló felkészít a szülésre, ami 2-4héten belül lesz. Szerintetek akkor ezen intervallumon belül megérkezik, vagy ez igy nem jelent semmit?
2017. dec. 4. 13:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, én 31 hetesen szaladtam ügyeletre, 34 hetes kortól rendszeresen voltak és 2 nappal a kiírt előtt indult be. Rokonom meg panaszkodott 38 hetesen, hogy egy darab jóslója se volt még és tuti túlhordja, pontosan nem emlékszem hány nap múlva szült meg, de még a 39 hetet se töltötte be. Szóval kb ennyire lehet ebből kiindulni.
2017. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi jot nem mondott a doki. Elkezdett a kulso mehszajam kinyilni. Csutortokon ctg. Ha addig barmi lesz vagy meg elotte akkor korhaz.
2017. dec. 4. 21:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Szurkolok. De nekem ilyenbol baba lett, 36 hetre. De semmi baja nem lett ugyhogy nyugi.
2017. dec. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De azert felek, mert lett 1ill 2 het lemaradasa is. Es itt nem a sulyra ertette a doki. A koponyat es a femurt nezte. Teljesen elvagyok keseredve. Felek, hogy vmi baja lett. 😕😞
2017. dec. 5. 08:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki akkora a gyerekek mint egy kismacska...35.hétre megszülethetett a kismacskám...3330 gr 53 cm....
2017. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet kistigrisre gondolt! 😝Orulok, hogy nem lett gond! Remelem itt sem lesz problema. Nagyon ram ijesztett.
2017. dec. 5. 10:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem is megszületett 35. hétre, 30 hetesen már kinyílt a méhszáj. 10/10 apgart kapott, 2770gr, 51cm volt.:)
2017. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!