Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma voltam szülészeten azt...

Maister25 kérdése:

Ma voltam szülészeten azt hittem a magzat víz folyik de kiderült nem.3111 es értékel ki meddig huzta még? Fájásaim vannak de nem erösek nst-n 60-80 de haza küldtek

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
C2111 volt a méhszáj 3 hétig mindkét babámmal. 37 hetes kortól. Hány hetes vagy? A fájások gépfüggőek, nekem az egyik sose mutatott semmit, a másik második babámmal 36 hetesen is majd később 100-120-as fájásokat is, 40+1-re szültem, szóval ez nem sokat jelentett.
2017. szept. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
39 hetes
2017. szept. 1. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:

1222-es méhszájértékem volt 36 hetesen, igen erős, gyakorlatilag szabályos 3 perces fájásokkal. Azt hittük itthon, hogy szülni fogok, de kiderült, hogy csak jóslófájások, ott derült ki ez a méhszájérték. Másfél hét múlva szültem.

Szóval ez önmagában még semmit nem jelent. Az is lehet, hogy holnap megszülsz, de az is lehet, hogy túlhordás lesz.

2017. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jóslózgattam és szépen kinyíltam 5cmre 😱😂 emiatt buroksapka leválasztással indítottak (ha ettől nem indult volna be akkor burkot repesztenek)
2017. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!