Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 császár után elfelejthetem...

2 császár után elfelejthetem a sima szülést?

Figyelt kérdés

1. Téraránytalanság

2. Köldökzsinór hurkolódás miatt, de itt is tolófájásig vajúdtam, a hegem nem fájt, nem volt vele gond, viszont amikor fölvágtak mondták, hogy sok összenövésem van, amiket szétválasztottak. Ez kizáró ok lehet egy következő szülésre? Vagy már alapból a 3. Tuti császár?


2017. dec. 9. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mivel mindenki más, ezért az orvosod fogja megmondani majd.:/
2017. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
76%
Nekem 3 császárom volt.A 3.-nak már a legelején megmondta a doki,hogy császár lesz,ez a protokoll.Kb 2-3 héttel korábban végzik,nem várják meg a 40. hetet.
2017. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2# ez minden programnal igy van. Nem csak 3.császárnál.
2017. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is császár lett a második is. A dokim tudta, hogy nagyon szerettem volna simán szülni, így mondta nekem, hogy engedjem el lélekben ezt a dolgot mert ha tervezünk további babákat, akkor biztos császár lesz.
2017. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Vbac támogatócsoport Magyarország. A facebookon irj bemutatkozást 1 adminnak és felvesznek.Nem lehetetlen szülni több csm után sem
2017. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a 3. Lesz, nem ajánlott mást, ő is tudja én is tudom ennek oka van,jó ez így...a lényeg,hogy rendben megszülessen.
2017. dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ja, azért ilyen támogatócsoportba nem írok, de köszi! Nem ragaszkodok annyira a természetes szüléshez :)

Csak úgy elgondolkodtam rajta, hogy valószínű én már sosem tudom meg milyen simán szülni. De akkor úgy látom jól sejtettem. Nem baj, fő a biztonság! ( terhes sem vagyok, csak jobb előre tájékozódni:))

2017. dec. 10. 08:51
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy következő császárnak is ugyanúgy van kockázata (csak írom)

A legtöbb orvos már 1csm után is csak csm-t javasol,mert kiszámíthatóbb.2 csm után meg ritka ha egyáltalán vajúdni engednek a 2.babával.

2017. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Èrtem, köszönöm :)
2017. dec. 11. 05:24
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is programos volt a 3.

Es mekkora szerencse...hiaba telt el 7 ev a 2.utan.a hegem olyan vekony volt,hogy az elso vagasnal meg a pici fejboret is megsertette a szike.

Azt mondta utana az orvosom,hogy kb par fajas utan szetment volna.

Es nem valami kezdo,fiatal rutintalan orvosom van.egy lassan nyugdijas koru foorvosrol beszelunk.

2017. dec. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!