Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy néz ki Miskolcon a...

Hogy néz ki Miskolcon a semmelveis kórházban egy szülőszoba? Milyen ott szülni? Milyenek nővérek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én két hónapja szültem ott. Maga a szülőszoba egy viszonylag pici helység. Igazából a szülőágyon, egy széken, egy asztalon, illetve az nst gépen kívül nem is nagyon emlékszem másra. Gondolom a többi "szerszámot" valami kocsival tolhatták be, arra már nem emlékszem. A szobán egy icipici ablak volt. Ez nagyon megragadt bennem, mert folyamatosan néztem, hogy mikor hajnalodik.

A szülésznők egytől egyig tündérek (legalábbis akikhez nekem volt szerencsém). A gyermekágyas részlegen a nővérek és a csecsemősök is nagyon kedvesek, segítőkészek. Egyedül egy volt a csecsemősök közül, aki nem lett a szívem csücske.

2010. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben a kérdésben minden tapasztalatomat leírtam válaszként: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules.. és mások is. Hasznos lesz, olvasd el.
2010. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én nemtudom még hogy néz ki a szülőszoba,de épp tegnap voltam a védőnőmnél,és mondta hogy lehet majd menni szülőszoba látogatásra,(semmelweis)én biztos megyek majd,mert kíváncsi vagyok én is.Ha gondolod kérdezz utána,és menj el te is,és láthatod:)Nemtudom hány hetes vagy,de kérdezz utána ha esetleg érdekel. (29h)
2010. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!