Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Mosonyi Attiláról -Szolnok...

Dr. Mosonyi Attiláról -Szolnok- Véleményeket szeretnék. Valóban olyan barátságos nem túl drága orvos?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem hozzá járok, de a kórházban láttam , hogy bánik a páciensekkel, hát, elgondolkoztam, hogy dokit váltok:) Nekem nagyon szimpatikus, közvetlen, határozott, emberséges. A tarifáit nem ismerem.
2010. jún. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Megkérdezhetem, hogy kihez jársz illetve mennyiért ?

Igaz, már 27 hetes vagyok, de elgondolkoztam, csak jó lenne orvost fogadni. Nem részesülök sajnos a legjobb ellátásban :(

2010. jún. 8. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Htá, nekem az egyik barátnőm igencsak befaragott a Mosonyival. Aranyos kedves, már már negédes, csak kiderült, hogy a pénz motiválta mindebben. Én Erdődihez jártam, szerintem messze a legolcsóbbak az "árai", nekem ő volt a szimpatikus. Dehát mindenki más és más szempontok alapján dönt, hogy kire bízza az életét, és a születendő gyermeke életét.
2010. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én nem tudom milyen doki, csak hallottam róla, hogy nem sokat kér el, merthogy becsüli azt aki őt kéri fel és hozzájár. Ezek szerint lehet, hogy nem úgy van.
2010. jún. 8. 16:06
 5/7 anonim válasza:

Nekem ő az orvosom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Talán azért drágább,mert a magánrendelőjében fogad főként a Szapáry úton és ott mindig fizetős,de nem kell órákat várni és ott van ideje a pácienseire lehet vele beszélgetni,bátran lehet tőle kérdezni.Az nst-ét Süvegesné Éva csinálja(ő az asszisztens)a rendelési idő előtt soron kívül és ezalatt a kb.20perc alatt végig beszélgettünk és mindig mondta,hogy ha vannak a terhességről,szülésről kérdéseim gyűjtsem össze és kérdezzem meg,ha meg a kórházba kellett mennem pl.vérvételre akkor hozzá kellett először menni ő intézte a papírokat és itt is mindig hamarabb bejutottunk.

Az orvosról annyit még,hogy nem hiába van a névjegykártyáján annyi titulus.(szülész,nőgyógyász humángenetikus főorvos orvostudomány kandidátusa megyei szakfelügyelő főorvos egyetemi docens)

2011. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nagyon nem ajánlom,nekem megálapított terhességről azt mondta,hogy elvetéltem,emiatt nem használtam tovább a szükséges hormonkúpot,miközben még mindíg terhes voltam,de a hormonhiánytól nem fejlődött rendesen a babám és 5 hét múlva el kellett venni:((((((((
2012. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok ugy latom eleg reg volt velemeny szeretnem elmeselni az en tortenetem par mondatban,a dr ur volt az orvosom magan rendelesre jartam minden alkalommal es mar az elejen leszogeztem h szulesnel benn lessz e velem valasza termeszetesen szamithat ram .Szolnokon az ő magan rendelese a legdragabb,mindig orakat vartam mire sorra keruljek es kb 10 perc alatt megis volt a vizsgalat kedves,mezes mazos... az igaz,masok orakig benn voltak mindig ment a tracs party az utolso honapomban mar nemvolt kellemes 4 orakat varni hogy sorra keruljek.Eljött a fajasok napja felhivtam kozolte veĺem jelenleg elutazott rendben ertem akkor jon a B terv ahogy megbeszeltuk?kuldd maga helyett masik orvost?! kozli velem a aki epp ugyeletes lessz ugyan olyan jo orvos mint ő de aznap meg nemlett szules.....masnap eljott a szules napja benn volt a korhazba ő is de bese jott...de a markat tartotta 9 honapon keresztul :( velemenyem hiaba fizettem megis egyedul voltam
2020. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!