Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Úri-Szabó-nál (Szolnok)...

Dr. Úri-Szabó-nál (Szolnok) mennyibe kerül egy szülés? Valakinek van infója?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de Svédnél szült sógornőm, ő mondta hogy 50000.,-ft. De Úri-Szabó biztos többet mert ő Főorvos.
2011. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 100 000 Ft-ot hallottam:(

Én Svédnél szültem, 30 ezret adtam neki, és elégedett volt, a későbbiekben sem éreztette,hogy kevés lett volna.


Egyébként annyival egészíteném ki az első válszolót,hogy Svéd is főorvos, Úri Szabó pedig osztáylvezető főorvos

2011. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én már azt is hallottam róla, hogy nem pénz éhes. Amit még ki is nézek belőle, mert tőlünk még egy centet sem kért, sosem akart átcsábítani a magánrendelőjébe. Mindig a kórházba mentünk, ott találkoztunk vele. Ha rá is akartam kérdezni, hogy mennyivel tartozunk, mindig elrohant, mert dolga volt.

Még max 2 hónap van hátra és ideje azért ezt is körbejárnom.

Megvagyunk vele maximálisan elégedve, de 100ezret biztos, hogy nem fogok neki adni.

Plusz, nem rögtön a szülés után kapja meg a hála pénzt, hanem a 6hetes kontrollon ... Addig megnézem, hogy utána mennyit és mennyire foglalkozik velem és a gyerekkel.

Mert, ha semennyire se, akkor 0 vagy annál többre (20ezer) számíthat.

2011. máj. 5. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Úri Szabó nagyon-nagyon rendes.Nem fog téged elhanyagolni.100 000 ft-ba kerül nála a szülés.Nem mondanám őt pénzéhesnek,legalábbis Cserni,Mosonyi,Jakabhoz képest nem.
2011. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok

Svédnél mikor szültem, én sem rögtön adtam oda a pénzt,hanem amikor utolsó nap a varratot kiszedte. Mindennap bekukkantott igaz csak fél percre,megkérdezni hogyvagyok esetleg van e valami panaszom. Nagyon elégedett voltam vele!!

2011. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!