Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek betöltött 40. hét...

Nektek betöltött 40. hét után, ha indítani kellett, mikor indították a szülést?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mindkettőnél a 40 hét után pár nappal már nem jó értékek miatt, oxitocinos terheléssel és méhszáj érlelő kuppal
2017. dec. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

41+2 és 41+6ra születtek a gyerekek.

A másodiknál több oxit is kaptam, nem indult be. Úgy volt hogy ha reggel nem indul be akkor császár. Hajnalban végül elkezdődtek a fájások és mindössze 4 óra alatt meglett a fiam.

Betöltött 41 héttől bent feküdtem már és előtte is minden nap néztek, szerencsére minden rendben volt.

2017. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

40+6, sajat keresemre, amugy maradhatott volna meg egy hetet a baba. Delpesti korhaz.

Komoly okok miatt kertem az inditast, nem irnam ide a kismamak miatt.

Burokrepesztes volt, semmi mas.

2017. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40+3 naposan deküdtem be. Oxitocinos terhelés és 3 méhszájérlelőt kaptam. Azt mondták ha a 3.tól se indul be akkor császár másnap. Hát aznap este valami veres kiköt...örültem is hogy ne végére meglesz. Hát nem. Másnap kora reggel már közben beszélgettem egy szülésznővel hogy hát akkor jön a doktor úr negnezi a méhszájat aztán meglátjuk mit mond. Nem kellett várni mert közben elfolyt egy kismagzatvíz. 8kor előkészítés 8:30kor már a szülőszobán voltam. Szépen lassan növelték az oxit 10:22kor meglett a fiam. Ez volt 40+6on
2017. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40+6 napra inditottak meconiumos magzatviz miatt. Itt legkesobb 41. heten mindenkeppen inditanak.
2017. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi, és szerintetek lehet olyat, hogy saját kérésre indítják, ha betolottem a 40. hetet? Nagyon félek, hogy valami baja lesz a babának.
2017. dec. 12. 14:59
 7/10 anonim ***** válasza:
En ugyan nem a kerdesre valaszolok mert nem kellett inditani,de ugy volt,hogy 41.het betoltese napjan inditjak ha addig nem indul be a szules magatol.40+6ra szuletett a kisfiam.
2017. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze kerheted hogy inditsak, en vagyok az a valaszolo aki ezt kerte. Elmondod az orvosnak hogy nem erzed biztonsagban a picit es ezert kered! Nincs az az orvos aki erre nemet mond.(nekem nem volt fogadott orvosom, az ugyeletesnek mondtam ezt)

Smugy arra keszulj h fajdalmasabb mint a siman indult szules. En nem bantam meg az inditast, mert van egy egeszseges babam.

2017. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40+2 hétnél közöltem a dokimmal h nekem már elég volt, nem birom tovább a 40 fokos kánikulában a terhességet, párom már szabin,haptákban állt,nincs mire várnunk...:D ugyh egy gyors vizsgálatot követöen hazaszaladtunk a korházi motyómért,aztán vissza a korházba és inditás:)
2017. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap beszélek a dokimmal. :)
2017. dec. 12. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!