Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit is és hogyan kell pontosan...

Mit is és hogyan kell pontosan csinálnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet az, hogy költöznünk kellett, így a közelebbi kórházat, a Péterfy kórházat néztem ki hogy ott szüljek. 38 hkm vagyok. Eddig sztk-ba jártam mindenféle vizsgálatra, nst-re is. Viszont már nem oda mennék, hanem a kórházba. És nem igazán tudom hogy hogyan működik. Úgy jó, ha betelefonálok, hogy a 3. nst-met ott szeretném már csináltatni? Vagy hogyan működik ez? Be kell mennem személyesen leadni az adataim? Vajon mérgelődni fognak hogy eddig nem oda mentem? Bocsánat, tudom hülye kérdéseim vannak, de első baba és fogalmam sincs, hogyan működik. Köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 12. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ha költözés miatt váltasz kórházat, senkinek egy szava sem lehet. Mivel már csak pár heted van hátra, még ma kérj időpontot az első sztk-s orvoshoz, aki a kórházhoz tartozik és terhesgondozást végez sztk alapon. Akihez legelőbb van időpont, de mondd, hogy mindjárt szülsz és költöztetek! Ha sehogy nem kapsz, menj el a kórház szülészetére és ott érdeklődj, mi a teendő. Ja, és gyorsan hívd fel a területi védőnőt, ő biztosan segít a gyors továbblépésben! Ezeket még ma csináld meg, mert péntek van! Nyugi, minden rendben lesz!

32

2018. jan. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lemaradt:

32 hkm

2018. jan. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Keress másik kórházat ha van lehetőséged rá, és egészséges babát akarsz! Nagyon rossz élményekkel távoztam onnan!
2018. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!


második válaszoló! milyen rossz élményekkel távoztál? ha szabad kérdezni. én eddig csak jót hallottam

2018. jan. 12. 13:44
 5/5 A kérdező kommentje:
felhívtam a kórházat, nem kell időpontot sem kérni, érkezési sorrendben hívnak majd be. kíváncsi leszek, mert ott ugye nincsenek meg az adataim, és azt mondta a hölgy, hogy bejelentkezni sem kell.
2018. jan. 12. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!