Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egriek? Heves megyeiek?

Egriek? Heves megyeiek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudtok, nekem ajánlani jó szülész-nőgyógyászt Egerben? És kérlek árakról is tályékoztassatok!! Köszönöm előre is. ☺🙂

2018. jan. 23. 03:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Most látom... Tájékoztatást
2018. jan. 23. 04:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én 2 szer dr Bagdàn Andràsnàl szültem. Segített mindenben a szülésnél. 2 nyomàsra kint volt. Őt tudom ajànlani. Nem mondta meg az àràt adtam amennyit gondoltam.
2018. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szülésznőm Nagy Judit volt de ő most kismama.
2018. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia! Dr. Szántó - Holló György volt az orvosom, nincs magán rendelése nem adja meg a telefonszámát, de az életemet mentette meg szeptemberben. Időben felismerte a HELLP szindromát és nem tömött gyógyszerekkel, hogy tartsuk még bent a babát hanem 35. héten sürgősségi császárral meglett a lányunk. Így nincsenek szövődményeink és mind a ketten jól vagyunk. Ő nem kér konkrét összeget azt mondta mindenki annyit ad amennyit tud ő mindennek örül. Fiatal és kedves nagyon, nekem fontos volt hogy normálisan beszéljen velem.. Cseppet érzékenyebb voltam a hormonok miatt :) Ha plusz kérdéseim voltak elmentem Dr. Varga Zsolthoz magán rendelésre ott 7000 Ft/alkalom a terhes gondozás. Ő is rendes és a 6. héten meg ő mentette meg a kicsit, csak ő Jászberényben szülész. A szülésznőm Gerendai Teréz volt, többször bejött hozzám császár után is, szintén rendes és hatalmas figura :) Egyébként úgy tudom az a szokás, hogy a terhes gondozás 10x-esét adják szülés után.
2018. jan. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazad van ő egy nagyon jó orvos. Én azért nem vàltottam , mert első szülésemen teljesen meg voltam elégedve az orvosommal. A szülésznő meg nem volt kérdés.
2018. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fülöp Viktor!!!
2018. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szántót NEM ajánlom úgy megvizsgált 29 hetesen hogy leszakadt a méhlepényem 2 naposan meghalt a babám. Bunkó egy orvos!!! Ha annak lehet nevezni
2018. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!