Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hány öltése volt gátmets...

Kinek hány öltése volt gátmetszéskor?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekelne, mert elfelejtettem megkérdezni a dokit, hogy hány varrat kipotyogását várjam :) Szerencsére nem repedtem és csak kívül kellett varrni.

2018. febr. 9. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én repedtem, és 4 öltésem volt
2018. febr. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

A gátmetszést - akármilyen kicsi - több rétegben kell varrni. Össze kell varrni a hüvelyfalat, a mélyebb réteget a gát felől és a bőrt. Az meg tök egyéni, hogy ki hogyan csinálja. Valaki az egészet csomós öltésekkel varrja, valaki tovafutóval az egészet.

Felesleges "várni" meg számolgatni, hogy mennyi potyogott ki. Ami belül van, felszívódik.

2018. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy sem volt, a mellettem fekvő lánynak 16..
2018. febr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3 külső varrat, amit a kórházban kiszedtek és 1-2 felszívódó.
2018. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kívül 3 volt első babámmal, 4 a másodikkal. Belül nem tudom de sokáig varrtak, azok felszívódtak. Az elsővel nem repedtem, a másodikkal igen (gátvédelem lett volna)
2018. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3 külső 3 belső. Nekem szólt az orvosom hogy a belsőlevegő-keringetést várhatom majd idővel. A külsőket kivették a hazamenetel előtt. Ha nem mondott semmit lehet felszívódós varrat.
2018. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!