Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél a kórházban került...

Szülésnél a kórházban került valaki megalázó helyzetbe közületek?

Figyelt kérdés
Pár ilyen esetről hallottam ismerősi körben, és méltatlannak találom, meg ijesztőnek.
2018. febr. 12. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Mire gondolsz pontosan?
2018. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megkaptam a beöntést es annyira siettem a wcre, mert rosszak a záróizmaim, hogy neki mentem az ajtó félfának es hát jött ki egy kis víz +kaki kombó. Megalázónak éreztem, de a szülésznő mondta, hogy ne foglalkozzak vele, ez az ő dolguk, menjek a wc-re. Mire végeztem, már fel volt takarítva. Nagyon szégyelltem magam, de mondta, hogy ne foglalkozzak vele, de vicces volt ahogy nekifutottam teljes erőből mint egy tom es jerry filmben. Azután ezen röhögtünk negyed óráig, doki nem értette, amikor odaért.
2018. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Maga a szülés ha tárgyilagosan nézzük megalázó úgy ahogy van. De mégsem az, mert egy természetes dolog és a kórházi dolgozók számára mindennapos.

Nekem semmiféle megalázó élményben nem volt részem a szüléskor, profin és empatikusan viselkedtek.

Nem kétlem, hogy sok kórházban vannak bunkó, lekezelő, oda nem való dolgozók. De azt se felejtsük el, hogy gyakran a hormonokkal elárasztott túlérzekeny anyuka/kismama dramatilzál túl dolgokat. Pl. egy anyuka a szomszéd szobából kérte az egyik csecsemős nővért, hogy segítsen neki a szoptatással. A nővérke mondta, hogy befejezik a fürdetést és utána megy. Jött is hozzá pár óra múlva. Ennek ellenére az anyuka a maradék ott töltött időben a csecsemősöket ócsárolta, hogy mennyire leszarják az anyukákat. Pedig csak arról volt szó, hogy mire 3-an megfúrdetnek 40 gyereket az nem 10 perc.

2018. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Széttárt lábakkal látott még a takarítónő is;) Tudom, ezer nőt rajtam kívül, és akkor nem is zavart, de utólag fura.
2018. febr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gyűlölni fogom a kiszolgaltatott helyzetet, szóval nagyon remélem, nem tesznek rá egy lapáttal az ott dolgozók
2018. febr. 12. 15:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szülésnél nem, műtét után igen.

A nővér egy 8 ágyas kórteremben mindenki előtt meztelenül becsövezve odarángatott a csaphoz mosakodni...a kezembe nyomott egy szivacsot hogy na mossa meg a lábaközét....rettenetes volt...21 éves voltam nem mertem szólni...ma már biztos, hogy nem állna meg előttem.

2018. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
38. héten faképnél hagyott a fogadott orvosom, ügyeletesnél szültem, de ő nagyon jófej volt, a többi orvos már kevésbé. Nagyon nehéz szülésem volt, a szülőcsatornában ragadt a baba, ezért az ügyeletes próbálta kinyomni belőlem a hasamnál. Ő jól csinálta, erre odajött a főorvos, átvette tőle, és ő próbálta nyomni a hasam helyett valamiért a mellkasom, és mondta nyomjak. Persze, csak kb. a mellkasomat nem bírtam felemelni, hogy levegőt vegyek, annyira rám tehénkedett. Ráüvöltöttem valamit (már nem emlékszem, mit) erre a sértődött úrifiút játszva nagy csinnadrattával kivonult a szobából. Számomra nagyon kellemetlen volt, mert alapból senkivel nem beszélnék így, de a levegőm utolsó morzsái szakadtak fel belőlem, mielőtt megfulladtam volna.
2018. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy bele kerdezek, de akkor is megalazo ha ott van veletek a parotok? Akkor csak nem mernek lealazni...

En most fogok szulni es rettenetesen felek.

2018. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Utólag persze nevetek rajta, de akkor nem volt vicces. Miután megkaptam a beöntést és mentem kiadni magamból a dolgokat egy csapat orvostanhallgató állt meg a wc ajtó előtt, ami persze a szülőszobán felülről nyitott. Aki kapott már beöntést az tudja, hogy ilyenkor nem szépen lassan, némán jönnek ki a dolgok... úgy jöttem ki a wc-ről, hogy rájuk se néztem úgy szégyeltem magam. Majd 2 órán keresztül hallgattak, ahogy üvöltök a fájdalomtól, de az már nem érdekes a kakilás után😅. Utólag vicces, akkor nem volt az.
2018. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A kilencesen jót röhögtem :D

A beöntés"szép" dolog :D

2018. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!