Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A fogadott szülésznő a kórházb...

A fogadott szülésznő a kórházban töltött napokban is rámnéz, bejön hozzám, ottvan velem, vagy csak a szülésnél és utána ennyi?

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
enyém a szülésnél és slussz.
2016. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Sokszor a szulesnel se :D

Csak utana jon a penzert.

2016. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hozzám bejött többször is .
2016. nov. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hozzám is többször bejött, sőt mikor szülés után 2 héttel begyulladt a mellem, hozzá mentem vissza, hogy kimasszírozza a csomót.
2016. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
érdekes amit irtok, én ügyeletey dokinál, szülésznőnél szültem, mindkettő 20e forintot kapott utána, de mindkettő bejött hozzám a bent töltött napok alatt, a doki többször is.
2016. nov. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hozzam bejott mindennap, vagy napkozben, vagy este, epp nem volt szabadnapja egyik nap sem. Elso nap ketszer is jott, "babazott" is, de mondta, hogy zavarni sem akar sokszor, de ha gondom van csak hivjak es jon.

Viszont en mar a 36. hettol hozzajartam a szuleszetre nst-re is. Mindig idopontot beszeltunk meg, megcsinalta az nst-t, nezte a vizeletet, vernyomast, egyszer a vert is o vette le. Mire vege lett az nst-nek, addigra elokeritette az orvost, hogy megnezze az eredmenyt, megvizsgaljon, vagy levegye a kenetet, amikor epp kellett.

Szoval en onnantol a terhesgondozoba egyaltalan nem is mentem, mert minden intezett a szuleszno.

Igaz, hogy ismeros volt, nem akkor talalkoztunk eloszor.


En eddig azt hittem, hogy ez az "alap" szolgaltatashoz tartozik fogadott szulesznonel, de epp itt olvastam nemreg, hogy sok fogadottszuleszno csak a szuloszoba latogatasnal es a szulesnel van jelen es ennyi.

Tehat lehet, hogy ez is korhazankent valtozo.

2016. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bejött, sőt hozott jégzselét, ülőpárnát kölcsönbe.
2016. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen bejött, és ha össze futunk az utcán mindig rákérdez a gyerekekre 2 szültem nála.
2016. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!