Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek dr. Varga...

Mi a véleményetek dr. Varga Zsoltról?

Figyelt kérdés
Jászberényben főorvos. Szűlt valaki nála? Véleményekre volnék kíváncsi.
2018. febr. 14. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ez engem is erdekelne. Egerbol jott at, amikor bent fekudtem a nogyogyaszaton par napot, sok no jott utanna Egerbol es nagyon dicsertek, de szulesnel nem tudom milyen.:)
2018. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen engem is érdekelne,kismama vagyok és orvost keresek
2018. febr. 14. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen en is bar nagyon nehez itt valasztani... Mennyi idos vagy?
2018. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
26 éves! Te?
2018. febr. 15. 06:12
 5/9 anonim ***** válasza:
En meg 27:)
2018. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mezőkövesden volt sztk-s rendelése és mellette egerben a magánrendelése plusz a kórházban is dolgozott. Én ide valósi vagyok nem tudom mi igaz ebből azt hogy kirúgták egerből az tuti állítólag nagyon durva orvosi hibát követett el szülés közben.

Ezt beszélik erre felé: nem ment a szülés természetes úton meg kellett volna császározni a kismamát de nem tette majd a baba a szülőcsatornába szorult és sajnos meghalt. Nagyon rossz híre lett erre felé pedig több mint 15 évig volt egerben és mezőkövesden.

2018. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

itt is írják róla hogy több per is folyt ellene.

[link]

2018. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Húha hát ez komoly! Bár nem tudom akkor hogy praktizálhat meg hogy lehet ráadásul főorvos?! Mondjuk voltam már nála egyszerű nőgyógyászati vizsgálatra és nagyon kedves volt figyelmes.
2018. febr. 15. 20:12
 9/9 anonim ***** válasza:

hát gondolom lezárult a per és ahogy szokott lenni a legtöbb ilyen orvosi esetben úgy is az orvos nyer és utána tovább praktizálhat. csak erre mondják azt hogy nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél, szóval biztosan volt alapja az ellen indított pereknek. Igen kedvesnek nagyon kedves nekem több barátnőm is nála szült 5-6 évvel ezelőtt és ők is azt mondták hogy kedves ezzel nincs is baj, csak lehet hogy nem elég figyelmes.

Sok sikert a választáshoz! :)

2018. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!