Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasmenéssel indult valakinek?

Hasmenéssel indult valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

39 hetet töltő kismama vagyok, és a napokban többször járok WC-re, mint eddig, ma pedig már többször kapott el menstruációs jellegű görcs, ami után hasmenésem lett.

Nem jött időre, de eddig nem éreztem ezt a fajta görcsöt a napokban.

Indult valakinek hasmenéssel a vajúdás?


Illetve még annyi kérdésem lenne, hogy sötét sárgás(majdnem inkább barna) nyálkás folyásom van, ez a nyákdugó lehet, vagy össze szedhettem valamit? 😑

Hátha valakinek hasonló volt...


2018. febr. 18. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem, 4 nappal elotte kezdodott. A sargas-barnas a nyakdugo lehet, esetleg enyhe tagulasos verzes. Dokihoz mikor mesz?
2018. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Csak pénteken megyek a kórházba vizsgálatra. Addig nem, hogyha minden rendben. Vérzést nem tapasztaltam, csak ezt a nyálkás dolgot.

2018. febr. 18. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
A szülés előtti napokban általában szokott menni a hasa az embernek, tekintve, hogy 39 hétnél tartasz ez teljesen normális
2018. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! A tágulásos vérzés az nem tömény vér, hanem véres, áttetszős dolog. Viszont ha kocsonyás, mint egy dugó, akkor nyákdugó. Mindenesetre gyanús a hasmenéssel és a görccsel együtt, szerintem nem húzod már 1-2 napnál tovább!
2018. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nyalkas-kocsonyas barnas a nyakdugo lesz, eloszor szulok eseteben altalaban 24 oran belul beindulnak a dolgok, mikor a nyakdugo tavozik. Nalam is igy volt, delben tavozott tobb reszletben, masnap kora reggel szuletett meg a gyermekem. Hasmenes elotte ejjel volt eleg surun, rendszertelen osszehuzodasok mellett.
2018. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem! Pár nappal előtte azt hittem gyomorrontásom van, hasmenés iszonyú görcsökkel, 2 órán át ültem a wc n. Azt hittem beindul a szülés is, még másnap ia gáz volt. Amikor helyrejöttem elfolyt a magzatvíz egyik este. Tuti h amiatt van így tisztult a szervezetem. Hajrá hajrá!!! :)
2018. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!