Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előjel lehet, vagy véletlen...

Előjel lehet, vagy véletlen egybeesés? Indult valakinek hasmenéssel a szülés?

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok. Teljesen átlagos ingerre elmentem a legkisebb helyiségbe és hasmenés jellegű lett a produktum, de a hasmenés szokásos kísérőtünetei nélkül (nem volt hasfájás vagy sürgető érzés, csak két napig tartó puffadás előtte).


Hallottam róla, hogy szülés előtt gyakori, hogy kipucolja magát az emésztőrendszer.

Semmi más tünetem nincs, nem fáj semmim, nem folyik semmi sehonnan, baba mozog úgy, mint eddig.


Szülést jelezhet előre, vagy egyszerűen valamit ettem, ami a szokásosnál gyorsabban/lazábban távozott?


2014. ápr. 27. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem hasmenésem volt előtte igen..:) Rá 3 órára már babáztam..:D
2014. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pontosan a betöltött 38. héten ez lemaradt..:)
2014. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
előtte 3nappal kezdődött a hasmenés jelleg
2014. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ColaDio: és semmilyen más tüneted nem volt mellette?
2014. ápr. 27. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:
derékfájás, de nagyon enyhe..utólag mondva a vajúdásom..:) éjfélkor kezdődött, a hasmenés kb 1 órakor 2x 3x voltam. 4kor már megvolt a bébi.
2014. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ó, bár így történne velem is!

A "8-10 órán keresztül fetrengtem a fájdalomtól" verzió kevésbé tetszik :)

2014. ápr. 27. 18:54
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként miből tudtad, hogy be kell menni a kórházba? Mert ugye enyhe derékfájással meg hasmenéssel még nem indul el az ember.
2014. ápr. 27. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Befektettek túlhordással, 40hét 3 naposan. Délelőtt ment először a hasam, majd délután még 2x. Éjfélkor kezdett szivárogni a magzatvíz, délre lett meg a lányom. :)

Szóval simán lehet.

2014. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert számoltam a fájásokat, hogy 10 percenként jönnek, elmentem zuhanyozni, és ha jóslók lettek volna elmúlt volna, de nem múlt el, és lerövidült 6 percesre a "fájás" :) Innen gondoltam h menni kell, még jó h elindultunk 3 kor, mert ha még vacillálok, akkor talán a kocsiban szülök..:D Egyébként 4 ujjnyira nyitva voltam mire beértünk..:D
2014. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!