Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kb mennyi ido utan kene...

Kb mennyi ido utan kene megjonnie a mensimnek, ha nem szoptatok? Mar 2 honapja szultem es meg mindig nem jott meg!

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos a fiam, és egy hete jött meg.
2010. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hónapos volt a lányom, mikor először megjött. Olyan, hogy szoptatás alatt mikor "kell" megjönnie, nincs. Elvileg az is normális, ha 8 hétre megjön, meg az is, hogy amíg szopik a gyerkőc, egyáltalán nem tér vissza a ciklus.
2010. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi! Látom, nem szoptatsz. Akkor is kell néhány hét, míg rendeződik odabent minden. Valahol azt olvastam, hogy akár 2 hónap is lehet a szoptatás abbamaradása után.
2010. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én 2 hónapig tudtam szoptatni(SAJNA).A 3.hónapra meg is jött.
2010. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha egyáltalán nem szoptattál, akkor a szülés után kb. 6-10 hét múlva jön meg a menzesz. Üdv, és szép napot!
2010. jún. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi az infot. 1 heteg szoptattam csak, de alig volt tejem, aztan be se indult 1 het utan.
2010. jún. 9. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!