Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csutortokon ment el a menzim,...

Csutortokon ment el a menzim, de azota is neha gorcsol egy picit a hasam, folyton éhes vagyok és a hasam is olyan, mintha a mensimnek kellene megjonnie. A teszt negatív. Elfogadjam a teszt eredményét, vagy reggel csináljak új tesztet?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam és a tanácsotokra csin. tesztet, de nega lett. Pedig olyan fura érzésem van.Mintha a hasamalja "felpuffadt" volna és folyton pisilni kell. Most mi a teendo ilyenkor. Mintha bármelyik pillanatban megjonne a havim.
2008. jan. 29. 17:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Meli vagyok, koszonom mindenkinek a tanácsokat, orulok, h itt ilyen aranyos és segítokesz noktol tudok tanácsot kérni!!!!!!!! :))
2008. jan. 29. 17:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! attól függ milyen tesztet vettél, én olyan tesztet csináltam amit a nap minden szakában lehetett használni. Ha meg furcsa érzésed van és másodszorra is neg. lett a teszt azért menj el orvoshoz az többet tud mondani! 17 hetes kismama
2008. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A gyogyszertárban csak 2 fajta volt:RapiClear classic-ezt csináltam és a GS Mamatest Comfort.Mind a 2-ot lehet barmikor használni, de én reggel csináltam.Megcsináljam a másikat holnap?
2008. jan. 29. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia Meli!

Na végre!!!Már nagyon vártalak!Sajnálom,hogy nega lett,de ez lehet rossz eredmény is!Egy nő hallgasson a megérzéseire,de ne holnap tesztelj,hanem csütörtökön.A hcg másfél naponta duplázódik a szervezetedben!szurkolok,és irj mindenképp!puszika

2008. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak bírjam ki csutortokig. Abban bízok, h a teszt volt rossz... Bocsi, h így megvárattalak!! :)
2008. jan. 29. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Drága Meli!Nagyon izgulok érted!Ne idegeskedj,holnap már csütörtök.Én a Clear Blue terhességi tesztet ajánlom!Az legmegbízhatóbb.puszika
2008. jan. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sziasztok. Csináltam tesztet, sajna negatív. :( De megfogadtam, h nem szomorkodom, hisz ebben a honapban sikerulhet. A ciklus. hu szerint febr. 4-én lesz peteérésem, de biztos ami biztos a párommal 2 naponta egyutt vagyunk, és megprobálunk nem a babára gondolni, hanem az élvezetre oszpontosítunk. Majd meglátjuk...
2008. jan. 31. 10:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia Meli!Nagyon sajnálom,de fel a fejjel!Hidd el egyszer sikerülni fog,csak próbálj ne gondolni rá!!

Puszillak

2008. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!