Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kb.2 órája,5-10 perces fájásai...

Kb.2 órája,5-10 perces fájásaim vannak, de kibírható. Ez jósló vagy már a rendes lehet? SEGÍTENÉTEK?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kellene éreznem, olyan, mint amikor késsel bökködnék a méhemet, és olyan 10 mp-ig tart. De a fájások között a szünetben is enyhe menses szerűen fáj a hasam. Lezuhanyoztam melegvízbe, de nem segített. Ez már rendes vagy jósló lehet? Reggel elment már a nyákdugóm nagy része. és éjjeltől folyamatos mensi szerű görcseim voltak, ebből alakult ki ez. Csak mert nekem annyira nem nagy fájások ezek, és abszolút kibírható, nem tudom, hogy csak a fájdalomküszöböm nagyobb? 39 hetes kismamó
2010. jún. 9. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod 5-10 percesek. Ez azt jelenti, nem rendszeres. Ezek egyelőre jóslók.

Az "igaziak" percre pontosan követik egymást (persze a sűrűsödést leszámítva, de vissza nem ritkulnak!)

Hosszúságuk pedig 40-60 mp.

A nyákdugó elmehet 7-10 nappal szülés előtt is, vagy még korábban, szóval az sem számít.

Mindennek ellenére lehet, hogy hamarosan beindul.

Pihenj, amennyi belefér, és ha kívánod az ételt, akkor egyél is, hogy erős legyél a nagy pillanatra!

Szép szülést!

2010. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia! hogy vagy? tartanak még a fájások???

ha igen szerintem irány a kórház,ott biztonságba leszel


irj

2010. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél elő papírt és ceruzát és kezd el írni, hogy hány percenként fáj, mert amit leírtál az nekem is joslónak tűnik, de a számok többet mondanak.
2010. jún. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te már babázol.
2010. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek még jóslók:)
2010. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát rendes fájások voltak, másnap megszületett, pici kisfiunk:)
2010. jún. 15. 18:07
 7/9 anonim ***** válasza:
szia! gratulálok hozzá! sok boldogságot és sok sok tejcsit :)
2010. jún. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!:-)))
2010. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Gratulálok!!! :o)

Jó babázást!

2010. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!