Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 32hetes vagyok a 3dik babámmal...

32hetes vagyok a 3dik babámmal, s ma elment a nyákdugóm. Ez normális?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem jobb, ha orvostól kérdezed meg.

Azért ez a szülés közeledtét jelzi, méhszáj tágulását.

2018. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Én bemennék a szülészetre. Ha beindulna a szülés, vissza tudják tartani. (Ha csak 1-2 napra is visszatartják úgy, hogy kapsz egy tüdőérlelőt, már nagyon nem mindegy az az 1-2 nap se)

Persze lehet ettől még hetek múlva indulna csak be de 32 hetesen azért nem érdemes otthon várakozni.

2018. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem, hogy túl jó dolog lenne.

Ha valóban nyákdugó volt, én a helyedben indulnék a kórházba, nehogy koraszülésed legyen!

2018. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom, de nem korai ez? Már nem emlékszem az előző 2szülésemnél mikor távozott, igaz őket is korábban szültem 2-3héttel.de itt még több hét van.
2018. márc. 17. 20:23
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat fájásaim még nincsenek kedden kell visszamennem a dokihoz, bízom benne addig ki írom.
2018. márc. 17. 20:25
 6/19 anonim ***** válasza:
99%

Ne haragudj kérdező, de nem értelek!

A nyákdugónak nem volna szabad ennyi idős terhesen távoznia. És 2-3 héttel előbb szülni egy babát nem gond, ugyanis attól még nem koraszülött, de 8 héttel előbb szülni egy babát, nagyon is az és nagy baj lenne!

Kit érdekel, hogy mikor van időpontod az orvosodhoz, ha 32 hetesen távozott a nyákdugód?! Most komolyan nem vagy képes bemenni a kórházba és legalább megnézetni magad, hogy minden rendben van-e? És ha éjjel beindul a szülésed és nem lesz egészséges babád?

2018. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Milyen gyors szüléseid voltak? Fennáll a veszély arra, hogy ha beindul a szülésed olyan gyorsan és hirtelen, hogy nem fogják tudni visszatartani. Nagyon előrehaladott állapotban már nem lehet.
2018. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem ertelek en sem... Orvos!
2018. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Én is mennék, MOST! Nem jövő héten...
2018. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

És ha nem bírod ki, na akkor mi lesz?

Viselkedj felelősségteljes anyaként és fordulj orvoshoz.

2018. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!