Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha 13. kerületi lakos vagyok...

Ha 13. kerületi lakos vagyok a MÁV/Honvéd kórházon kívül melyik kórházba mehetnék szülni, ami nem magán?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat tudnátok írni és mi, hogyan működik?
2018. márc. 18. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Istvánba pl mehetsz (és én nagyon ajánlom) Ha ottani dokit fogadsz a szüléshez, akkor egyértelmű, hogy mehetsz oda szülni, akkor is ha nem oda tartozol. Ha nem akarsz dokit fogadni, és ügyeletesnél akarsz szülni akkor is mehetsz, de akkor írni kell az osztályvezető főorvosnak egy levelet, aki engedélyezi, hogy oda mehess szülni, kérik, hogy ebben az esetben a 37. héttől oda menj CTG vizsgálatra, de mást nem kell tenni.
2018. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első, és tedd hozzá hogy nem mindig engedélyezik, hogy bárhol szülj ha nincs fogadott dokid. Több ismerősöm kérvényét azzal utasították el hogy nincs kapacitás.
2018. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Komolyan? Melyik kórházban?
2018. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Bármelyik kórházban szülhetsz. Beindult szüléssel nem küldenek el. Én már kettőt szültem választott kórházban, ügyeletesnél.
2018. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!