Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol szülhetek, ha 5. kerületi...

Hol szülhetek, ha 5. kerületi lakos vagyok?

Figyelt kérdés
Az 5. kerületben járok Dr. Falkaihoz szakrendelésre. Még messze a szülés, de kiváncsi volnék, hogy ha oda kerül a sor, akkor hol szülhetek? Neten utána néztem és kb. minden kerülethez van kórház/szülészet rendelve, de az 5. kerülethez nem találtam. Első gyerekemet a Péterfyben születem ((akkor még 7. kerületi lakos voltam). Szülhetnék majd most is ott?

2015. febr. 2. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Péterfy. Én is 5. kerületi vagyok és oda vittek be.
2015. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dejó, ennek örülnék, ha így lenne, mert az ügyeletes doki nagyon kedves volt és jófej, meg azért nem ismeretlenek ott az arcok, hiába cserélődött le az utóbbi években a személyzet.. Nahát, akkor bízom ebben :) Köszi
2015. febr. 2. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!