Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » "Ha meg akarod kívánni az...

"Ha meg akarod kívánni az asszonyt később is, ne menj be a szülésre. " Férfiak, ez valóban így van?

Figyelt kérdés
Párom nemrég ezzel jött haza, hogy a munkatársai rászálltak erre a témára, és rémtörténeteket meséltek neki a szülés élményeikről. Férfiakról van szó, én vagyok a barátnő, még teherbe sem estem, csak próbálkozunk, nem tudom hogy jött fel ez a dolog köztük. Most látom rajta, hogy nagy hatással volt rá a beszélgetés, és már nem hajlik az apás szülés felé. Pedig a tervek között eddig egyértelműen ez szerepelt, hogy ha törik ha szakad ott lesz velem, hiszen amúgy pánikolok mindenféle kórházi, orvosi dologtól. De ha ez valóban ennyire kiábrándító egy férfinak, akkor inkább szenvedek egyedül a félelmeimmel, minthogy erőltessem és a baba születése után megromoljon a kapcsolatunk.
2018. márc. 27. 17:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
Én is hallottam ezeket a rémtörténeteket.A férjem mindenképp bent szeretett volna lenni,így is lett.Ő bírja a vért,meg minden mást ami ezzel jár.Ő szerinte abban az esetben történik így,ha a férfi nincs kellően felkészítve,és nem tudja mivel jár egy szülés.
2018. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Maga a szules nem volt veszes, fel voltam keszulve. Megszuletett a tronorokos es egy masik helysegben letisztogattak, majd a boldog apuka (ez voltam en) kezebe adtak, hogy vigye az anyukahoz. Na mikor visszaleptem a szuloszobaba, ott fekudt a Zasszony feltett labakkal, csupa verben. Na az meszarszek es erre hirtelen nem szamitottam. De azert nem ment el a kedvem e noktok.
2018. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
* a noktol
2018. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nem kell férfiakat berángatni a szülésre, főleg ha nem akarják. A nők sem nézik végig a saját szülésüket, akkor miért kellene a pasikat ezzel szivatni.
2018. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
56%
Nekem van egy ismerősöm, akik azt mondta, élete legcsodálatosabb élménye volt, hogy látta a fiát megszületni, de abban a pillanatban megszűnt minden erotikus jellegű érzelme a felesége felé. Egy darabig próbálkozott, de még csak a merevedésig se jutott el. El is váltak....
2018. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%
Nalunk apas szules volt. Vegig ott volt mellettem es fogta a kezem. O vagta el a koldokzsinort is. Mai napig orul, hogy ott lehetett es karjaba tarthatta a gyerekunk. Nem maradt semmi traumaja ettol. Ha meg lesz babank biztos ujra bejonne velem. Annyira nem veszes mit ahogy egyesek elmeselik.
2018. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos valóban lehet így. Vannak, akik már a terhes feleségüket sem kívánják. Erre nem lehet felkészülni.
2018. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
60%

Az én Férjem is bent volt igaz h császármetszés lett a vége,de nem rettentette el semmitől.pedig én féltem tőle belül mert ismerem h pszichesen őt nagyon megerintik az ilyenek.de nem zavarta higy fojt kitolasnal mindenfele(ahogy ő nevezte :D).ezt tényleg nem lehet előre tudni hogy most mennyire fogja megérinteni.

Meg kell neki mondani hogy még szülésig döntse el és ne foglalkozzon a remhirekkel hiszen a közös gyermeketekrol van szó és nem kell premier planba nézni az egészet legyen ott a fejednel!

2018. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan még nem szültem, de biztosra tudom, hogy nem szeretném, ha a párom bent lenne és látná.

Mindenben egymás mellett vagyunk, de valamiért ebből ki hagynám pont emiatt.

Meg egyébként is szívesebben szenvedek egyedül, minthogy életem egyik legnehezebb "küzdelmét" végig nézze, szóval értitek.

2018. márc. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
74%

Az én párom bent akart lenni és bent is volt mindkét szülésnél, semmi nem változott közöttünk! Számára ez teljesen természetes volt, tisztában volt vele, hogy nem szivárványon fog az égből lecsúszni a baba!

Szánalmas az a férfi, aki egy ilyen után máshogy néz a nőre

2018. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!