Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a szülés menete?

Mi a szülés menete?

Figyelt kérdés
Bemegyek szépen, gondolom csengetek a szülőszobán. Ott megvizsgálnak, átöltözök és előkészítés? Vagy hogy működik ez?
2018. márc. 28. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Így
2018. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában így.
2018. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Abban a kórházban ahol én szültem a nőgyógyászati sürgősségire kell menni.Felveszik az adatokat,jön egy szülésznő. Még ott előkészitenek,a szülésznővel,férjjel és az összes papirral együtt kell a szülészetre felmenni. Ott apukának át kell öltözni,addig bekötik az infúziót. Ha van fogadott orvos akkor ilyenkor telefonálnak neki.
2018. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bemész, Ctg,vizsgálat,elhelyeznek egy vajúdószobába vagy saját szülőszobára (kórhazfüggő). Lehet,hogy elküldenek fürdeni,átöltözni,kényelmesbe. Aztán békénhagynak vajúdni,rádlesnek néha,van aki rádteszi rögtön a ctg-t,van aki csak közbe néha, "hogy vagy? Mit érzel?",megvizsgálnak közbe párszor,aztán ha jönnek a tolók,ott majd mondják,hogy mit csinálj.
2018. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miert kell a szuleshez infuzio?
2018. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy tudják majd az oxit is beadni. Nekem is az volt az első dolog amit csináltak, a branült berakni.
2018. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az infúzióban cukrot,sóoldatot adnak. Ha kell oxitocint. Nem mindenhol adják alapból,a legtöbb helyen csak egy branült szúrnak.
2018. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű,hgy adják az infúziót!

Ahogy a doki látja.

Második babámat mikor szültem semmit se kaptam. Csak a legvégén az összehúzó injekciót

2018. márc. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem előre bekötötték és mar a vajúdás felénél kaptam a sooldatot m hányingerem volt és nem tudtam inni mar reggel óta és kiszáradás megelőzése miatt. A végén kaptam oxit is. Lement 1l sooldat de szülés után 3,5 liter folyadékot ittam meg 4 óra alatt! Szóval nekem meg az is boven kevés volt :)
2018. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!