Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A váci Jávorszky Ödön kórházba...

A váci Jávorszky Ödön kórházban aki szült tudna ajánlani megbízható szülész-nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Szülész-nőgyógyászt keresek Vácon, ebben kérném a segítségeteket. Megbízható orvost keresek, aki folyamatosan "szemmel tart" a várandósság alatt, el lehet érni, ha baj van, nem tűnik el hetekre ha szükség van rá stb, ergo rábízhatom a saját és a születendő gyermekem életét is. Az első szülésemnél ilyen volt a nőgyógyászom de ő sajnos kiment külföldre dolgozni. Köszönöm akinek van tapasztalata :)
2018. ápr. 2. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az összes dokival volt dolgom Vácon decemberben, aki a kórházban dolgozik és egyedül Ferenczi dokiról tudok rosszat mondani. Ő lekezelő és fura, sosem járnék hozzá. A többiek mind jófejek, törődőek és segítőkészek. Szaniszló, Bényi és Pap doki közül válogass, így nem lőhetsz mellé. 😊
2018. ápr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én dr Pap Andrást ajánlom, kiváló szakember, alapos, és még kedves és humoros is.
2018. ápr. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tubarózsa ***** válasza:
100%
Szia! Én szeptemberbe szültem. Dr Kondér Bélához jártam uh -ra, rendes kedves dokinak tűnt. Dr Pap Andrásról és Dr Szaniszló Zsoltról is jókat hallottam. Én pedig Dr Gyurkovics Ivánnál szültem. Megvoltam vele elégedve, kedves, vicces, türelmes volt velem (velünk). (Kicsit hisztis voltam) nem volt fogadott dokim, de ha lesz tesó őt fogom felfogadni.
2018. ápr. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szaniszló, Bènyi szuper
2018. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!