Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárnál van katéterezés?...

Császárnál van katéterezés? Ha igen, nem fáj, mikor be aztán mikor ki húzzák? Úgy hallottam az igen fájdalmas tud lenni

Figyelt kérdés
2018. ápr. 12. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Katétereznek de nem fáj. Maximum kellemetlen. Akkor fáj ha kirántod és nem megfelelően veszik ki.
2018. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt. Kellemetlen érzés, de nem fájdalmas. Az volt a legkisebb rossz...
2018. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes. Majd a császár utáni első nap, na az lesz húzós.
2018. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Fel akkor rakják mikor már érzéstelenítve vagy. A kivétel picit kellemetlen, de kibírható.
2018. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

3 csaszarom volt,az elsonel tolofajasokkal vittek a mutobe,nem emlekszem mikor raktak be a katetert.

A masodiknal kicsit rosszul lettem tole.nem fajt,kicsit kellemetlen volt es utana par percig vert a viz.

A 3.nal sem fajt.

A levetel nemhogy faj,meg jol is esik.megkonnyebbulest ereztem mindnel mikor kivettek.nagyon zavart.

2018. ápr. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Program császár volt a harmadik terhesség végén. 3 órát vártam az előkészítőben, berakott katéterrel. Olyan iszonyatos erős vizelési ingert okoz, hogy a végén majdnem elsírtam magam. Szerencsére ez a műtét után elmúlt. Picit fájt is, mikor kivették és utána is. Valószínűleg nem volt jól feltéve.
2018. ápr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Már vajúdás közben kaptam katétert, mert nem igazán tette a vesém a dolgát. Amikor jöttek a tolófájások, kiszedték. Majd bő 1 óra múlva vissza, mert mentünk a műtőbe.


Megmondom őszintén, ez volt talán a legkisebb rossz az összes közül.

2018. ápr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

2x császároztak már, katéterem is volt.

Mind a 2x már tolófájásaim voltak, nagy fájdalmaim voltak, lehet azért, de a katétert meg sem éreztem, amikor feltették.

Az eltávolítás nem fájt, pedig a 2. császár után ez úgy történt, hogy ültem az ágy szélén, felálláshoz készülődve, a nővérke meg kirántototta, mondván "nem kell az már ide" :) idő se volt, hogy fájjon olyan gyorsan kijött!

2018. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én szülésznőm bénázott akkor, ha nem úgy néztem volna ki mint egy bálna, biztos leugrok fájdalamban az ágyról amikor felrakta.

Utána is annyira szúró érzés volt hogy azt se tudtam hogy fogok leülni a műtőasztalra.

De mikor kihúzták nem fájt.

2018. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is tolófàjàskkal mentem a műtőbe. Szóval a katétert észre sem vettem. Az se fàj ha leveszik egy kicsit kellemetlen.
2018. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!