Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Katéterezés, milyen érzés?

Katéterezés, milyen érzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Csajok,aki kapott császárnál katétert,milyen érzés??Altatva leszek,faros a baba, 2 nap van hátra,rettenetesen félek a katéterezéstől :((( Ezerszer inkább szülnék rendesen,de a baba az elsődleges!!!!

2012. aug. 28. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
A katéterezés nekem nem fájt!Mindkét császárnál kaptam!Altatásban volt mindkettő!Egy kicsit volt kellemetlen amikor vették ki!Az elsőt altatás után,a másodikat előtte helyezték fel!Hát az sem volt kellemes,de kibirható!
2012. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is császáros voltam, de engem nem kellett altatni. Mikor előkészítettek mondta a szülésznő, hogy most jön a feketeleves, a katéter. Én jobban féltem az infúziótól, mint a katétertől. Na ekkor megdobbant a szivem, de végül szerintem semmi extra dolog nem volt. Csak egy pillanatra kellemetlen érzés, de nem fájdalmas.

Ne izgulj, olyan gyorsan csinálnak mindent, hogy szinte észre sem fogod venni mikor felrakják.

Problémamentes szülést és gyors lábadozást kívánok neked!

2012. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A méhszájvizsgálat sokkal jobban fáj. A katéterezésnél egy szúró fájdalmat éreztem, de kibírható volt.
2012. aug. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a spinális után kaptam a katétert, így nem is vettem észre csak a szobámban.
2012. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mindenki azt írja, hogy nem fáj. Engem már többször is katétereztek, hát minden alkalommal borzalmasan fájt. Szerintem rosszabb volt, mint pl a drain csövek kihúzása, mások szerint meg az a fájdalmasabb. Úgy látszik ez nagyon egyéni dolog.

Mondjuk az tényleg igaz, hogy viszonylag gyorsan túl van rajta az ember.

2012. aug. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bennem most epp van egy kateter. Faj is meg folyton olyan mintha pisilnem kene. Ez van 28 no vagyok
2015. okt. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne feljél a katéterezéstől mert csak jót akarnak neked. Ebbe senki se halt meg
2015. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!