Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Győri kórházban lehet kérni...

Csuporka1212 kérdése:

Győri kórházban lehet kérni természetes szüléshez epidurális érzéstelenítést? (19 hkm)

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet igen, bár nekem alapból aneszteziológus is volt a fogadott dokim, de alapból is lehet kérni ha van "kéznél" aneszteziológus.
2018. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Kicsit megnyugodtam, mostanában elég sok negatív dolgot hallottam erről a dologról itt a győri szülészeten, hogy gyakorlatilag nem lehet kérni, csak elméletben. Az én Orvosom sajnos nem aneszteziológus is egyben, remélem szerencsém lesz. Kislányomat érzéstelenítés nélkül szültem 1,5 éve, szülés előtt fel sem merült akkor hogy kérjek, miután meg kellett volna a szülés alatt, már késő volt. Orvosomat is megkérdezem majd, csak 1 honap múlva megyek hozzá.
2018. ápr. 24. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező! Kaptál végül? Mik a tapasztalataid a kórházzal?
2018. okt. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kaptam most sem, pedig kértem, sőt könyörögtem. Megint azt mondták hogy késő. (időben jeleztem akkor is amikor a szülés elkezdődött, illetve meg volt beszélve a tergeshondozás alatt előre, hogy kérni fogom, mert tudom mi vár már rám) Így a 4 kg-os kisbabámat mindenféle érzéstelenítés nélkül kellett megszülni. Szülés előtti kezdő súlyom 43 kg volt, 52 kg-osan mentem szülni, szóval kemény menet volt, inkább nem írom le mit gondolok a szülészetről. Sajnos nagyon megsínylettük mindketten a Kisbabámmal.(nem a fájdalomra gondolok elsősorban, az adott volt)
2019. márc. 12. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!